مدیریت قاطعانه حسین زادگان تضمین کننده اقتدار و اعتبار ورزش مازندران است

نسیم ورزش: یکی از کارشناسان ورزشی مازندران با ارسال متنی به این پایگاه خبری و تحلیلی در خصوص مدیریت حسین زادگان دفاع تمام قدی کرد.

شعبان وفایی نژاد در خصوص حبیب حسین زادگان دست به قلم شد شرح متن این کارشناس ورزشی به شرح ذیل می باشد:

به حمدالله انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در حالی به پایان رسید که جای هیچگونه بحثی پیرامون اقتدار / استقلال و اعتبار و بی طرفی ورزش مازندران باقی نگذاشته است زیرا واقعاً با مدیریت قاطعانه حبیب حسین زادگان به هیچ عنوان اجازه نداد ورزش استان ابزار تبلیغاتی سیاسیون در انتخابات شود از این بابت باید نمره عالی برای مدیرکل و همکارانش در نظر گرفت .

حبیب حسین زادگان
در بحث عزل و نصب معاونین و روسای ادارات و تشکیلات ورزش استان مهمترین فاکتور تأمین اعتبار و منافع ورزش استان است ؛ در حوزه زیرساخت ورزش این دیار نیز در دوران مدیریت حسین زادگان واقعاً شاهد عملکرد مطلوبی بوده ایم ؛ ساماندهی تیم های نونهالان / نوجوانان و جوانان و همچنین زیرگروه و ساخت و ساز اماکن ورزشی و توسعه فضاهای ورزشی و مشارکت همه جانبه بخش خصوصی ورزش و همراه و همدلی نمایندگان خبرگان و مجلس شورای اسلامی / فرمانداران و استانداران و معاونین استانداری و روسای ادارات و ائمه جمعه جماعات و مشارکت همه جانبه مردم و مسئولین در کمک به ورزش و ایجاد فضای وحدت و همدلی خوب عمل شده است .
در برگزاری سالم کلیه انتخابات روسای هیأت های ورزشی واقعاًٌ باید کارنامه قابل تحسین برای عملکرد مهندس حسین زادگان ترسیم نمود ارتباط عالی با نماینده مقام عظمای ولایت در مازندران و شخص اول دولت در استان ، هماهنگی با وزیر ورزش و جوانان ، معاونین این وزارتخانه برای جذب اعتبارات مالی برای ورزش مازندران همه این موارد را خوب باید ارزیابی کرد اما شرایط قهرمانی در ورزش مازندران را باید اینطور ارزیابی داشت که این دیار اکنون سرآمد ورزش کشور است ؛ یکی از برجستگی مدیریت حسین زادگان ، تعامل و احترام وی به پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی است و همواره سعی برآن می کند که از تجارب ارزنده آنها برای رسیدن به راهکارهای توسعه رشته های ورزشی بهره ببرد .
تیم های مازندرانی در لیگ برتر و رشته های مختلف همچون والیبال / تکواندو / کشتی / فوتسال / ووشو و … عملکرد موفقی داشته اند و حتی در رشته های زیرگروه نیز مدعی و در کشتی / وزنه برداری / فوتبال / تنیس روی میز / بوکس و ژیمناستیک و حتی دوومیدانی نفرات صاحبنامی در آسیا و جهان داریم ؛ در ورزش بانوان در بحث توسعه ورزش بانوان با توجه به تفاهم نامه ای که با حوزه امور فرهنگی اجتماعی بانوان استانداری منعقد شده ، مطمئناً می توانیم شاهد دستاوردهای مناسبی در این حوزه نیز باشیم .
در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی نیز عملکرد مطلوبی از اداره کل ورزش و جوانان مازندران شاهد بوده و هستیم ، اخذ تفاهم نامه با قطب ممتاز جهان ورزش یعنی کشور داغستان حرکتی کاملاً هوشمندانه بوده که تأمین کننده منافع ورزش مازندران خواهد بود ، ورود عناصر علمی و دانشگاهی به ورزش مازندران و دیدارها و هماهنگی با مدیران ارشد ورزش ایران با مسئولین ورزش مازندران کار شایسته ای بوده است . مشارکت شوراها و شهرداری ها و دهیاری ها و بخشداری ها با ورزش مازندران را باید به فال نیک بگیریم ؛ پیشرفت های فیزیکی و عالی و ساخت و سازهای ورزشی مازندران / تأمین امنیت برای بخش های خصوصی در توسعه ورزش استان و بیان بسیاری دیگر از عملکردها خود حکایت از اقتدار مدیریت ورزش مازندران دارد که امید داریم با حمایت از مدیریت ورزش استان ، شاهد ادامه این روند رو به رشد باشیم.

 1. عبدالله

  – در برگزاری سالم کلیه انتخابات روسای هیأت های ورزشی واقعاًٌ باید کارنامه قابل تحسین برای عملکرد مهندس حسین زادگان ترسیم نمود
  جواب : عاقلان دانند
  – عامل و احترام وی به پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی است و همواره سعی برآن می کند که از تجارب ارزنده آنها برای رسیدن به راهکارهای توسعه رشته های ورزشی بهره ببرد
  جواب : نگاه ویترینه به پیشکسوتان
  در باطنت چه گونه است ؟؟؟؟
  – ورود عناصر علمی و دانشگاهی به ورزش مازندران و دیدارها و هماهنگی با مدیران ارشد ورزش ایران با مسئولین ورزش مازندران کار شایسته ای بوده است .
  جواب : میشه یک مورد با رزومه علمی اشاره کنید ؟؟؟

  چه فرد شماره یک ورزش استان چه رسانه حامی که مشخص نیست فعلا چرا دفاع از او می کند، یک کرسی ازاد راه بیاندازند و بدون پیش زمینه برای پاسخگویی آماده باشند . مطمئنا غیرت ورزشی این کار دیده نمی شود !!!!

 2. محمد

  آقای وفایی نژاد آن دنیای خودتو بخاطر این دنیای آدمانفروش آخه تو چه کارشناسی هستی که فقط با … .اگر واقعا این آقا بهترین بوده چرا رتبه ورزش مازندران از ۲ افتاده به ششم در ارزیابی وزارت؟

 3. حميد

  از نسیم انتظار میره تا بازتاب نظرات و حقایق را بدرستی نشان دهد !!! تا هر غریبه ای به دلایل نامعلوم وارد خانه ورزش مازندران نشود !!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *