مدیریت طرح دریای بهشهر بدون جت اسکی

نسیم ورزش: رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت : سواحل دریای خزر در بهشهر به رغم فعالیت طرح سالمسازی ساحل و مراجعه فراوان علاقمندان به شنا، بدون جت اسکی کنترل و مدیریت می شود.

رئیس اداره ورزش بهشهر

سیدعسگری اکبری بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از طرح های سالم سازی سواحل دریای خزر دربهشهر بیان کرد : یکی از کمبودهای این طرح در سواحل بهشهر نبود جت اسکی به عنوان وسیله ای بسیار پرکاربرد و موثر است .

وی اظهار کرد: تنها جت اسکی هیات نجات غریق بهشهر که سال گذشته مورد استفاده قرار گرفت، پس از استفاده فراوان مورد تعمیر قرار گرفت اما در حال حاضر هیات نجات غریق قادر به پرداخت هزینه ۸۰ میلیونی تعمیر این دستگاه نیست .
رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر افزود : تا زمانی که این مبلغ را به مرکز تعمیر جت اسکی پرداخت نکنیم، نمی توانیم آن را در اختیار گرفته و استفاده کنیم که با توجه به تاثیر بسیار زیاد این دستگاه در برقراری امنیت و آرامش در دریا، لزوم پرداخت هر چه سریعتر این مبلغ از طرف هیات نجات غریق مازندران ضروری است .
اکبری گفت : در حال حاضر ، سواحل دریای خزر در بهشهر با حضور ۲۲ ناجی غریق زن و مرد پشتیبانی می شود که کنترل هر چه بهتر و مطلوب تر این طرح ، نیازمند به کارگیری ۱۳ ناجی غریق دیگر است .
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در این بازدید بر لزوم حل هر چه سریعتر مشکلات مربوط به ناجیان غریق بهشهر تاکید .
حبیب حسین زادگان گفت: با وجود آن که پارسال در دریای بهشهر حتی یک تن غرق نشد اما لازم است مشکلات و کمبودهای موجود در این طرح هر چه سریعتر برطرف شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *