مدیرکل ورزش وجوانان گیلان واگذاری داماش به شهرداری رشت تا ۱۰ روز آینده را تکذیب کرد .

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش وجوانان گیلان پش از نشر اخبار از برخی رسانه ها مبنی بر اینکه تا ۱۰ روز آینده داماش به شهرداری واگذار میشود گفت : دیروز اعلام کردم که این اراده و تمایل در مسئولان شورای شهر و شهرداری رشت برای در اختیار گرفتن داماش وجود دارد و امیدواریم تا ۱۰ روز آینده به ثمر برسد که متأسفانه برخی رسانه ها به گونه ای دیگر برداشت و انتشاردادند.


مسعودرهنما از تمامی افراد حقیقی و حقوقی و رسانه ها خواست تنها به فکر داماش و ورزش باشند و از اظهار نظرهای غیرواقعی خودداری کنند.

وی، افزود : این اداره کل در اختلاف دیدگاههای افراد ورود نمی کند و فقط منافع ورزشی و تیم داماش را دنبال خواهد کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان امروز پس از دیدار و گفتگو با ثابت قدم شهرداررشت گفت : به دنبال این هستیم تا با رضایتمندی هیئت فوتبال ، اعضای شورای اسلامی شهر رشت ، شهرداری ، اراده استانی و مالکین قبلی ، داماش را به شهرداری رشت واگذار کنیم .

رهنما دراین دیدار همچنین از پیش نویس تفاهم نامه ای بین اداره کل ورزش وجوانان و شهرداری رشت خبرداد و گفت : دراین تفاهمنامه ترویج ورزش همگانی ، بانوان ، سالمندان ، توجه به قهرمانان ، ورزش محلات ، آموزش سلامت از طریق ورزش و همچنین مسایل مختلف حوزه جوانان درراستای برنامه ای مدون پیگیری و اجرایی خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *