مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به برزیل رفت

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به جمع ورزشکاران المپیکی مازندران در ریو پیوست.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

به گزارش پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ،به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بعد از حضور ۱۳ ورزشکار مازندرانی به محل برگزاری مسابقه المپیک در برزیل رفت.

چند روز قبل از اعزام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران کسب اطلاع شده بود که قرار است حبیب حسین‎زادگان نیز در جمع ورزشکاران المپیکی کشورمان حضور پیدا کند، به صورت تلفنی و پیامکی ابتدا درباره صحت و سقم این خبر موضوع را پیگیری کردیم که مدیرکل ورزش و جوانان قصد پاسخگویی در این ارتباط را نداشت.

غیر از تلفن به صورت پیامک هم موضوع را بررسی کردیم که مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پاسخ یک کلمه بلی یا خیر هم ترجیح داد که سکوت کند که اینطور نیست و مدیرکل به‌دلیل حجم بالای کار وقت پاسخگویی به این پیامک را نداشت.

حبیب حسین‌زادگان در ارتباط با هدف از این سفر و اینکه چرا به المپیک اعزام شد اطلاع‌رسانی نکرد، اما گفته می‎شود که مدیران ورزش و جوانان استان‌ها که بیشتر از پنج ورزشکار آنها موفق به دریافت کسب سهمیه المپیک شدند برای تشویق این مدیران فدارسیون تصمیم به اعزام آنها به مسابقات المپیک کرد.

 در المپیک برزیل ۱۳ نفر از ورزشکاران مازندران حضور دارند که تنها از شهرستان جویبار سه کشتی‎گیر به این دوره از رقابت‌ها اعزام شدند.

شب گذشته ورزشکار شمشیر باز سوادکوهی در آستانه دریافت مدال به اذعان خودش به دلیل ناداوری از دور رقابت‎ها حذف شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو