مدیرکل ورزش و جوانان عضو شورای راهبردی فدراسیون ورزش همگانی شد

نسیم ورزش : با حضور رئیس فدراسیون ورزش همگانی کشور در ساری، حبیب حسین زادگان به عنوان عضو شورای راهبردی این فدراسیون معرفی شد

 عضو شورای راهبردی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در دیدار رئیس فدراسیون ورزش همگانی کشور با استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان در ساری، حبیب حسین زادگان بعنوان عضو شورای راهبردی فدراسیون ورزش همگانی کشور معرفی شد.
در ابتدای این دیدار نیز نشان سفیر ورزش همگانی از سوی رئیس فدراسیون به مجید حسین‌زادگان استاندار مازندران اهدا شد.
مجید حسین زادگان در این نشست با اشاره به جایگاه مهم ورزش همگانی در سلامت و نشاط جامعه گفت: ورزش همگانی از اولویت های مهم در استان مازندران است .
استاندار مازندران افزود؛ ورزش کارکنان دولت را با رویکرد امید اجتماعی آغاز کردیم و برای ورزش کارگری و اصناف هم در حال برنامه ریزی هستیم.
حسین زادگان گفت : یکی از برنامه های مهم استان در توسعه ورزش همگانی اینست که جاده سلامت را در همه شهرستان های مازندران ایجاد کنیم.
علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش همگانی کشور در این نشست با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در ورزش همگانی مازندران، این استان را یکی از فعال ترین استان ها در زمینه توسعه ورزش همگانی دانست.
وی همچنین از نگاه ویژه استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مقوله همگانی کردن ورزش در این استان تشکر کرد.
حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان نیز در این جلسه، ترویج فرهنگ ورزش همگانی در لایه های مختلف جامعه را یکی از مهم ترین برنامه های این دستگاه خواند و ابراز امیدواری کرد با نگاه ویژه فدراسیون به این استان و همچنین تاکید استاندار محترم بر مقوله ورزش همگانی، شاهد کاهش آسیب های اجتماعی، بهبود وضعیت سلامت و افزایش نشاط و امید اجتماعی در مازندران باشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو