مدیرکل تعاون مازندران از فعالیت ۵۷۹ تعاون بانوان در مازندارن خبر داد

نسیم ورزش : مدیرکل تعاون مازندران از فعالیت ۵۷۹ تعاونی فعال در حوزه بانوان در استان خبر داد.

 

مدیرکل تعاون مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کامران اصغری بعدازظهر یکشنبه در  جلسه تعاونی بانوان، وجود ۵۷۹ تعاونی فعال بانوان در زمینه‌های مختلف در استان مازندران را مایه افتخار برشمرد و افزود: دولت تدبیر و امید همهٔ توان خود را برای رسیدن به جایگاه شایسته در میزان تولید، اشتغال و اقتصاد گذاشته و با تمام مشکلات موجود سعی در مهار تورم، ایجاد و حفظ اشتغال داشته است.

وی بابیان اینکه این جلسات برای هم‌اندیشی، رفع موانع و مشکلات تعاونی‌داران است؛ بر تداوم این جلسات و حضور دیگر سازمان‌ها در این جلسات به‌منظور حمایت بیشتر از تعاونی‌ها تأکید کرد.

اصغری با اشاره به ضعیف بودن فرهنگ تعاون، بر فرهنگ‌سازی در این زمینه تأکید کرد و افزود: اساس همکاری و همدلی را باید در تعاونی‌ها دید که با اندک سرمایه خود بیش‌ترین کمک و خدمات را به منطقه خود می‌رسانند.

وی بابیان اینکه تولید، صادرات و فروش سه مبحث جداگانه است، افزود: یک واحد کوچک درآن‌واحد نمی‌تواند هم تولیدکننده، هم صادرکننده و هم فروشنده باشد و برای رونق بیشتر نیاز به هم‌افزایی میان این بخش‌ها وجود دارد.

مدیرکل تعاون استان با اشاره به اینکه باید نگاه به بخش خصوصی تغییر یابد، گفت: هر کاری که قانون اجازه دهد، ما از آن حمایت خواهیم کرد و در رفع مشکلات موجود باید اولویت‌بندی کرد و پذیرفت رفع مشکلاتی که در طی سال‌ها باوجود آمده، نیازمند زمان است.

اصغری با تأکید بر حمایت از تعاونی‌ها گفت: تعاونی‌ها در برابر مقدار آورده، انتظار تقویت سرمایه از سوی اداره تعاون و بانک‌ها دارند چراکه اگر میزان سرمایه تعاونی کافی باشد، دیگر مشکلات نیز حل خواهند شد و نگاه دولت نیز همین‌گونه است و استان مازندران در میان استان‌های کشور مقام اول را در تعداد پرداخت بسته رونق تولید دارد که این امر بیانگر تلاش در همین زمینه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو