مدعیان اصلی قهرمانی در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها از نظر کی روش

نسیم ورزش : سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از پرتغال و شیلی به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها یاد کرد.

 

مسابقات جام کنفدراسیون‌ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کارلوس‌ کی‌روش با تمجید از عملکرد تیم‌های ملی شیلی و پرتغال، این دو تیم را مدعی قهرمانی در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها دانست که قرار است در میانه سال جاری میلادی (۲۰۱۷) به میزبانی کشور روسیه برگزار شود.

سرمربی پیشین رئال مادرید در گفت‌وگو با روزنامه شیلیایی «ال مرکوریو» گفت: شیلی تیمی قدرتمند و حریفی سرسخت است. از تیم شیلی خوشم می‌آید چون آنها تصویر کاملی از یک تیم هستند. شیلی تیمی است که فوتبال متفاوتی را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید از آنها چیزهای زیادی بیاموزید. در واقع شیلی تصویری باکیفیت بالا از یک تیم است.

وی افزود: بازیکنان حاضر در این تیم نسل طلایی فوتبال شیلی و بازیکنانی فوق‌العاده‌ای هستند، اما نباید اشتباه کنیم، به اعتقاد من شیلی تنها الکسیس سانچس و آرتورو ویدال نیست. شیلی تیم خیلی کاملی است که قابلیت ساخت بازی و تخریب حریف به روشی کاملاً مؤثر را دارد. آنها تیمی هستند که به روش خوبی دفاع می‌کنند، سختکوش هستند و در حملات هم قدرت تخریبی بالایی دارند.

دستیار پیشین سرالکس فرگوسن در منچستریونایتد اما شیلی را تنها مدعی قهرمانی در مسابقات جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ نمی‌داند و بر این باور است که قهرمان اروپا هم شانس بالایی برای کسب این عنوان دارد. کی‌روش تأکید کرد: شیلی و پرتغال از بهترین تیم‌های حال حاضر جهان هستند و شانس بالایی برای قهرمانی در جام کنفدراسیون‌های امسال دارند.

کی‌روش ۶۳ ساله در پایان خاطرنشان کرد: روسیه و آلمان هم البته در این رقابت‌ها هستند، اما شیلی و پرتغال وضعیت بهتری دارند، اما ما نمی‌دانیم که آلمان با چه ترکیبی به این مسابقات پا خواهند گذاشت. با این حال من فکر می‌کنم پرتغال قهرمان جام کنفدراسیون‌ها خواهد شد، چون یک گام کوچک بالاتر از شیلی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو