مدرسه ای در جویبار طعمه حریق شد+تصاویر

مدرسه ۳ کلاسه در روستای دیوکلای الیمون جویبار بر اثر سهل انگاری و در آستانه سال تحصیلی جدید در آتش سوخت. در آستانه سال تحصیلی جدید ، مدرسه ۳ کلاسه در جویبار طعمه حریق شد.

مدرسه ای در جویبار
رحیمی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جویبار  گفت: مدرسه ۳ کلاسه در روستای دیوکلای الیمون جویبار بر اثر سهل انگاری و در آستانه سال تحصیلی جدید در آتش سوخت.

وی با بیان اینکه دیروز برای نظافت و آماده سازی مدرسه ،فردی زباله های جمع آوری شده را در حیاط آتش زد افزود: آتش زیر خاکستر امروز زبانه کشید و به سقف این مدرسه قدیمی که از قیر بود سرایت کرد و همه کلاس های درس امروز در آتش سوخت.
 

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جویبار گفت: برای مهار آتش ۳ دستگاه خودروی امدادی آتش نشانی جویبار به منطقه اعزام شد.
 

رحیمی با بیان اینکه خسارت وارده به علت قدیمی بودن ساختمان، بسیار سنگین است افزود: این مدرسه تا ۳ مهر مدرسه نوسازی وبهسازی می شود و دانش آموزان می توانند سال تحصیلی جدید را با آسوده در کلاس درس حاضر شوند.

 

      

مدرسه ۳ کلاسه در روستای دیوکلای الیمون جویبار بر اثر سهل انگاری و در آستانه سال تحصیلی جدید در آتش سوخت. در آستانه سال تحصیلی جدید ، مدرسه ۳ کلاسه در جویبار طعمه حریق شد.مدرسه ای در جویبار طعمه حریق مدرسه ای در جویبار طعمه حریق مدرسه ای در جویبار طعمه حریق مدرسه ای در جویبار طعمه حریق مدرسه ای در جویبار طعمه حریق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *