بعد از مدت ها ارتش برانکو ایوانکوویچ تکمیل شد

نسیم ورزش : برانکو ایوانکوویچ که بعد از پایان هفته دهم لیگ برتر ملی پوشان خود را در اختیار نداشت، بعد از مدت ها ارتش برانکو ایوانکوویچ تکمیل شود .
ارتش برانکو
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  تمرین امروز پرسپولیس بعد از بازگشت از اردوی امارات در حالی برگزار شد که هفت ملی پوش این تیم نیز، شاگردان برانکو ایوانکوویچ را همراهی می کردند.
سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی و وحید امیری بازیکنانی بودند که در طول هفته های گذشته به دلیل همراهی تیم ملی در اردوی پرسپولیس غایب بودند. این بازیکنان امروز در اردوی تمرینی پرسپولیس در مجموعه خیریه عمل حضور یافتند تا بعد از مدت ها ارتش برانکو ایوانکوویچ تکمیل شود و او تمام نفراتش را در اختیار داشته باشد.
در این تمرین که علیرضا بیرانوند حضور نداشت همه ملی پوشان شرکت کردند و برانکو ایوانکوویچ ضمن تقدیر از تلاش شاگردانش در اردوی دبی به ملی پوشان هم خسته نباشید و خیر مقدم گفت. برای این تمرین سید جلال حسینی هم با تشخیص کادر فنی استراحت کرد.
بعد از گرم کردن و انجام استارت‌ها و تمرین هم زمان دروازه‌با‌ن‌ها با ایگور، بازیکنان دو گروه شدند و فوتبال درون تیمی در دستور کار قرار گرفت که با تشویق ها و توصیه‌های برانکو و چوک همراه بود.
بازی فوتبال به دو بخش تقسیم شد و بین آنها بازیکنان آزادانه به دویدن پرداختند. پایان تمرین نیز با دویدن سرعتی همراه بود.
در تمرین امروز ربیع خواه نیز با توجه به مصدومیتی که داشت به بدنسازی زیر نظر مارکو پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو