مدال طلا بر گردن عاشورزاده تکواندو کار مازنی

 

نسیم ورزش: ملی‌پوشان تکواندوی ایران در تورنمنت بین‌المللی یونان موفق شدند به مدال طلا دست پیدا کنند.

فرزان عاشورزاده

دومین روز از ششمین دوره تورنمنت بین‌المللی یونان (G1)  با مبارزات ۱۸۱ تکواندوکار در رده سنی بزرگسالان به میزبانی شهر «تسالونیکی» یونان در حال برگزاری است که آرمین هادی پور، هوگوپوش وزن اولی کشورمان بر سکوی نخست ایستاد.

هادی پور، برای کسب نشان زرین وزن ۵۴- کیلوگرم، پس از یک دور استراحت، «ایوناس» از یونان را ۱۸ بر یک برد و در فینال نیز با نتیجه ۱۳ بر ۲ از سد «جک وولی» از ایرلند گذشت.

همچنین فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان، پس از ی کدور استراحت، به مصاف «مکس کارتر» از انگلیس رفت و در یک رقابت یکطرفه ۱۲ بر یک برنده شد و پس از آن در مرحله پایانی توانست با شکست «الفریوس فکیبوس» از یونان (۱۴-۲) به مدال طلا دست پیدا کند.

سجاد مردانی، هوگوپوش وزن ۸۷+ کیلوگرم کشورمان پس از ی کدور استراحت، ابتدا «هنری کوکی» از انگلیس را ۱۰ بر ۶ برد، سپس «اولگ کوژنتکوف» از روسیه را در راند طلایی از پیش رو برداشت اما در فینال این رقابت ها ۳ بر یک نتیجه را به «عبدل عیسی اف» از نیجریه واگذار کرد و نایب قهرمان شد.

پیش از کیمیا علیزاده و خدابخشی موفق به کسب مدال طلا شده بودند.

تورنمنت بین‌المللی یونان G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتیاز برای رنکینگ المپیکی و جهانی تعلق می‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو