مدال برنز مسابقات کشتی آسیا به فرنگی کار مازندرانی رسید

 

نسیم ورزش: دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: بشیر باباجان‌زاده کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی، در رقابت‌های قهرمانی آسیا به مدال برنز رسید.   بشیر بابازاده

 

غلامرضا نوری‌زاده با اشاره به کسب مدال برنز کشتی‌گیر مازندرانی در مسابقات قهرمانی آسیا، اظهار کرد: در بیست‌وپنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی بزرگ‌سالان آسیا که در شهر دوحه قطر برگزار شد با کسب مدال برنز بشیر باباجان‌زاده همراه بود.

وی افزود: در وزن ۱۳۰ کیلوگرم این مسابقات بشیرباباجان‌زاده در دور نخست با نتیجه چهار بر یک مرات رامونوف از قرقیزستان را شکست داد، سپس در دور بعد و در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه هشت بر صفر محمدابراهیم از بحرین را شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

دبیر هیئت کشتی مازندران بیان کرد: باباجان‌زاده برای حضور در دیدار فینال به مصاف نورماخان تینالیف قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ و دارنده مدال برنز جهان رفت اما با یک داوری یک‌طرفه و با یک اخطار با امتیاز یک بر صفر مغلوب این کشتی‌گیر و راهی دیدار رده‌بندی شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: باباجان‌زاده در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۱۱ بر صفر ناوین از هند را شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

نوری‌زاده با بیان اینکه تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان امروز وارد تهران می‌شود، گفت: در این دوره از مسابقات، تیم ملی کشورمان با سه مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز و با ۶۳ امتیاز قهرمان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو