مدافع مازندرانی پرسپولیس یک بازی محروم شد

نسیم ورزش/مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امسال برای سومین بار از داور کارت زرد گرفتم، اما آقایان می گویند به دلیل سوابق قبلی محروم شدم و شاید کارت زردهای من در سپاهان و شموشک را هم حساب کردند!
IMG14121524
محسن بنگر در گفت وگویی در خصوص رأی کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت یک جلسه ای به دلیل اتفاقات بازی با تراکتورسازی تبریز گفت: واقعا نمی دانم چه باید بگویم. بازیکن حریف من را هل داد، ۳ میلیون جریمه شد، من که از خودم دفاع کردم ۵ میلیون تومان!

وی ادامه داد: آقایان گفته اند بر اساس سوابق قبلی یک جلسه محروم شدم، اما سوال من این است که من بر اساس کدام سابقه محروم شدم که خودم خبر ندارم. در بازی با تراکتورسازی سومین کارت زردم در لیگ امسال را گرفتم و برای اولین بار محروم شدم، اما آقایان صحبت از کدام سوابق قبلی می کنند؟ شاید کارت زردهای من در شموشک و سپاهان را هم حساب کردند که صحبت از سوابق قبلی می کنند! من بیش تر از این صحبتی ندارم، اما امیدوارم این گونه رأی دادن برای همه تیم ها باشد.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود در بازی استقلال و پدیده، یکی از بازیکنان آبی پوش یکی از بازیکنان حریف را هل داد، اما حکمی برای او صادر نشد، اظهار داشت: به هر حال آنها استقلال هستند و انگار زور آقایان فقط به پرسپولیس می رسد.

بنگر در پایان تصریح کرد: در رأی صادرشده آمده که حکم قطعی است و من هم اعتراضی به این حکم ندارم. می روم خانه و استراحت می کنم، اما واقعا دست شان درد نکند، ما می خواستیم در هفته بیست و چهارم برای هادی نوروزی جشن بگیریم، اما با این رأی من نمی توانم در این جشن باشم. دست شان درد نکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *