مدافع تیم ملی فوتبال ایران: قطر حریف آسانی نیست

مدافع ملی پوش فوتبال ایران گفت: قطری ها تمریناتشان را خیلی زودتر از تیم ملی فوتبال ایران شروع کرده اند و به آمادگی خوبی رسیده اند و به طور قطع این تیم حریفی آسانی برای ایران نیست.

مدافع ملی پوش فوتبال ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرتضی پور علی گنجی در حاشیه اردوی تیم ملی در کشور ایتالیا گفت: لیگ قطر امسال به خاطر بازی های تیم ملی این کشور در انتخابی جام جهانی دیرتر آغاز می شود و به همین دلیل تیم ملی این کشور تمریناتش را ۱۰ روز زودتر از ما آغاز کرده و حتی سه بازی دوستانه نیز تا حالا انجام داده است .
این بازیکن جوان کشورمان ادامه داد: البته بازیکنان ایرانی هم به دلیل شروع لیگ برتر و قرار گرفتن در کوران رقابت ها در وضعیت به نسبت خوبی قرار دارند و تمرینات تیم ملی نیز از ۲۳ مرداد ماه شروع شده و به طور قطع این تمرینات تیم را به شرایط ایده آل و مد نظر خواهد رساند.
پورعلی گنجی که سابقه بازی در لیگ قطر را دارد ، اضافه کرد: قطر نسبت به سالهای گذشته تفاوت و پیشرفت زیادی کرده و فوتبال این کشور تا چند سال آینده تحول بزرگی را شاهد خواهد بود.

مدافع ملی پوش فوتبال ایران کشورمان تصریح کرد: با توجه به شناختی که از بازیکنان تیم ملی ایران و قطر دارم ما همچنان در شرایط بهتری هستیم و اگر بتوانیم با تمرکز بالا در میدان حاضر شویم توانایی شکست قطری ها را داریم .
مدافع تیم ملی فوتبال با اشاره به دیدار تیم های ملی ایران و قطر در ورزشگاه آزادی، هواداران فوتبال را دعوت کرد که این بازی را در آزادی از نزدیک دنبال کنند تا حضور آنان انگیزه بازیکنان تیم ملی را افزایش دهد.
دیدار تیم های ملی ایران و قطر در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۱۱ شهریور ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *