مدافع بابلی تیم السد قطر راهی لیگ هلند خواهد شد

نسیم ورزش: مدافع بابلی تیم السد قطر راهی لیگ هلند خواهد شد/ مدافع بابلی تیم ملی کشورمان، برای ادامه فوتبال خود راهی لیگ برتر هلند می‌شود.
مدافع بابلی
به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ۲۶ ساله و مازندرانی تیم فوتبال السد قطر که سابقه بازی در تیم‌های نفت تهران و تیانجین تدا چین را دارد، در سال ۲۰۱۶ به تیم قطری پیوست و در سال‌های گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

شماره ۸ تیم ملی، از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا، به مهره ثابت کی روش تبدیل شده و بدون شک اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او یکی از مدافعان اصلی تیم ایران در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال است.

پورعلی گنجی به فکر حضور در فوتبال اروپا است و هم اتاقی بودن او با علیرضا جهانبخش سبب شده تا سودای حضور در لیگ هلند را داشته باشد و درصدد است تا با کمک مهاجم شماره ۱۸ تیم ملی و هاشمی مقدم، مربی و مدیر برنامه ایرانی در سرزمین لاله‌های نارنجی به هلند برود.

اکنون ۲ بازیکن ایرانی (قوچان نژاد و جهانبخش) در لیگ هلند هستند و احتمال دارد، پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، پورعلی گنجی هم در این لیگ توپ بزند.

قرارداد مدافع مازنی السد با این باشگاه به پایان رسیده و احتمال دارد در ماه‌های آینده از این تیم جدا و راهی لیگ اردویژه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو