محور فریدونکنار به بابلسر ،خطری بیخ گوش مردم ؛ شیاری خواستارشد: ضرورت احداث بلوار استاندارد

اختصاصی پرش : محور فریدونکنار به بابلسر ،خطری بیخ گوش مردم ؛ شیاری خواستارشد: ضرورت احداث بلوار استاندارد/رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار درخصوص حادثه‌ انحراف خودرو سواری و برخورد به گاردریل، در مسیر پرتردد و توریستی بابلسر به فریدونکنار در فضای مجازی خواستار رفع این معضل شد و گفت: متاسفانه در این حادثه سه جوان مصدوم شدند.

 

محور فریدونکنار به بابلسر

طی بررسی های انجام شده در سه سال گذشته، بیش از ده‌ها مورد حادثه برخورد به گاردریل در این مسیر اتفاق افتاد و جدای از خسارت مالی خانواده های بسیاری را داغدار کرد.
وی از استاندار مازندران و همه مسئولین شهرستان های فریدونکنار و بابلسر علی الخصوص نمایندگان مردم و مجلس ، فرمانداران و همچنین همدلی و همراهی اعضای شورا های شهر، شهرداریهاو اداره‌های راه و ترابری شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار تقاضا دارم،ضمن همدلی و همفکری ترتیبی اتخاذ شود تا هر چه سریعتر نسبت به تامین بودجه و طراحی اجرای بلوار بین شهری حدفاصل میدان معلم بابلسر تا میدان ورودی فریدونکنار(در حال طراحی و بررسی)اقدام گردد.وی افزود: حدفاصل این بلوار کمتر از ۷ کیلومتر می باشد و با توجه به توسعه این دو شهرستان ضرورت احداث بلواری زیبا و استاندارد احساس می‌شود.
در همین خصوص شیاری نامه ای جهت رفع مشکل به محمد مهدی نصیری کناری فرماندار فریدونکنار ارسال نمود. متن نامه به شرح ذیل می باشد.
بسمه تعالی
جناب آقای مهندس نصیری فرماندار محترم شهرستان فریدونکنار
باسلام
احتراماً به استحضار می رسد محور فریدونکنار _بابلسر به دلیل وجود فروشگاه‌های متعدد و مجتمع‌های مسکونی خزرشهر، دریاکنار،دریاسر و خزرکنار در حاشیه دو طرف جاده به خصوص در ایام تعطیلات و تابستان شاهد ترافیک سنگین می باشد،که باایجاد گاردیل به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم و از هم جدا گردید که در اثر تصادفات سنگین و انحراف به جاده مخالف و برخورد با گاردریل وسط جاده خسارت جانی و مالی بسیار به بار می آورد. لذا انتظار می رود جاده مذکور همانند جاده بابل_بابلسر با استفاده از جداول بتونی به صورت بلوار با امکانات فضای سبز احداث و گاردریل ها برداشته شود مستدعی است دستور فرمایید ضمن کارشناسی با هماهنگی فرماندار محترم شهرستان بابلسر و مسئولین اداره راه شهرستان در نهایت اداره کل راهداری با برخورداری از حمایت استاندار محترم اقدام مقتضی به عمل آید ،شایان ذکر است،طرح ایجاد کندرو و تندرو در دو قسمت شمالی و جنوبی خزر شهر توسط مشاور که از سوی شهرداری تهیه گردید جهت بهره برداری ایفاد می گردد.
مصطفی شیاری رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو