محمود آباد قهرمان کیک بوکسینگ جوانان مازندران

نسیم ورزش : تیم کیک بوکسینگ محمودآباد قهرمان ششمین دوره  مسابقات قهرمانی انتخابی  جوانان  مازندران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد اسماعیلی   طی گفت‌وگویی از کسب مقام قهرمانی تیم کیک بوکسینگ محمودآباد در  ششمین دوره مسابقات انتخابی کیک‌ بوکسینگ جوانان مازندران  یادبود مرحوم اسفندیاریو صفی نژاد در چمستان خبر داد.
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد  افزود: در مسابقه انتخابی کیک‌ بوکسینگ مازندران ، تیم‌ محمودآباد با اقتدار به مقام قهرمانی  رده جوانان دست یافت.
اسماعیلی با اشاره به حضور چشمگیر تیم های شهرستان های مازندران در این دوره از مسابقات اظهار کرد: این مسابقات در رده سنی جوانان و بزرگسالان با شرکت بیش از ۱۳۰ فایتر در قالب ۱۶ تیم از  هیات ورزشهای رزمی ساری ،قایم شهر،بابل،لاله آباد،امیرکلاء،فریدونکنار،سرخرود،آمل،محمودآباد،نور،چمستان ،نوشهر،چالوس،تنکابن،عباس آباد ورامسر در هشت وزن در سالن ورزشی چمستان برگزار شد.
اسماعیلی تصریح کرد: تیم محمودآباد که با ۸ ورزشکار در این دوره از رقابت ها شرکت کرد، توانست با کسب دو مدال طلا و یک نقره و یک برنز  با اقتدار  به مقام  قهرمانی رده جوانان  دست پیدا کند.
وی ادامه داد:در رده بزرگسالان تیم محمودآباد با کسب دو مدال طلا بعد از تیم های بابل و نوشهر سوم شد.
اسماعیلی در پایان افزود: در مجموع تیمی تیم های بابل،محمودآباد و نوشهر با کسب ۲۶ ،۲۴ و۲۲ امتیاز  بر سکوی اول تا سوم این دوره از رقابت ها قرار گرفتند.
نفرات مدال آور شهرستان به شرح ذیل می باشد:
جوانان:
۴۵-کیلو:میلاد توکلی(برنز)
۵۰-کیلو:سجاد علوی(طلا)
۵۵-کیلو:سجاد محمدی(طلا)
۶۰-شایان سرائیان(برنز)
بزرگسالان:
۶۰-:شایان حیدری(طلا)
۶۵-:ایمان علیپور(طلا)
گفتنی است نفرات اول و دوم این رقابتها و نفرات منتخب از سوی کمیته فنی به اردوی غیر متمرکز و متمرکز کیک بوکسینگ هیات استان دعوت خواهند شد تا برا حضور پرقدرت در رقابتهای کشوری و انتخابی تیم ملی بهمن ماه امسال اعزام شوند
این مسابقات به مدت دو روز در سالن ورزشی شهر چمستان با حضور نماینده مجلس،رئیس و اعضای شورای شهر،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نور،رئیس هیأت رزمی استان  و دیگر مسئولان  استانی و شهرستانی برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو