محمودی رئیس هیات بدمینتون ساری :ایجاد ساختار در بدمینتون ساری

اختصاصی پرش:  هیات بدمینتون مازندران از هیات های فعال و برتر کشور است و قطعا هیات های شهرستانی در این راه کمک فراوانی به هیات بدمینتون استان کردند و از این رو اهمیت زیادی دارند.

هیات بدمینتون

مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و مهدی امیرفخریان رئیس هیات بدمینتون مازندران با اعتماد به محسن محمودی جوان هدایت هیات بدمینتون مازندران را به او سپردند تا با تکیه بر نیروی جوانی و انگیزه های وی بازدهی بالاتری را در هیات بدمینتون ساری رقم بزنند.

محسن محمودی در مصاحبه با خبرنگار پرش ضمن تشکر از رئیس قبلی هیات بدمینتون ساری گفت:از آقایان مهدوی و امیرفخریان جهت اعتماد به بنده تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم پاسخ این اعتماد را بدهم.مجموعه هیات بدمینتون قبلی شهرستان ساری مطمئنا زحمات زیادی کشیدند و ما سعی می کنیم تا بهتر از قبل عمل کنیم.

وی در ادامه افزود:در گذشته هیات بدمینتون ساری بصورت سنتی و با تکیه بر کامل بر رئیس هیات اداره میشد.سعی کردیم تا با ایجاد چارت سازمانی در هیات بدمینتون ساری این هیات را از تک محوری بودن خارج کنیم و هرکس در این هیات با اختیاراتی که در قالب چارت سازمانی به آن داده می شود امور را اداره کند.با این وضعیت قطعا می توان بازدهی بالاتری را از هیات شاهد بود و برنامه ها بصورت منظم تری صورت می پذیرد.

رئیس هیات بدمینتون ساری تصریح کرد:بدمینتون شهرستان ساری با توجه پتانسیل بالا متاسفانه در استان جایگاه قابل توجهی نداشته است و تلاش داریم تا با اجرای برنامه های منظم آموزشی،مسابقات،میزبانی،استعدادیابی و …. جایگاه درخور شان ساری را بدست آوریم.نمی توانیم توقع این موضوع را در چند ماه داشته باشیم و برای بدست آوردن آن به زمان نیاز است.

محمودی از برگزاری مسابقات ساحلی بانوان خبر داد و اضافه کرد:بزودی اولین دوره مسابقات بدمینتون ساحلی بانوان را در مجموعه داراب ساری برگزار خواهیم کرد که چنین مسابقاتی در کشور برای نخستین بار صورت می پذیرد.در کنار برگزاری مسابقات اینچنینی همگانی کردن ورزش بدمینتون هم از موضوعات مهم است که خوشبختانه به واسطه سهولت دسترسی تمام مردم به این رشته این امر به خوبی صورت پذیرفته است.

محمودی در پایان گفت:یکی از حوزه های مهم در هر ورزشی استعدایابی ورزشی است و ما این موضوع را در بدمینتون ساری بسیار جدی گرفته ایم تا استعدادها را در رده های مختلف سنی شناسایی کنیم.ساری در هر رشته ای استعدادهای درخشانی دارد و قطعا در بدمینتون هم به همین صورت خواهد بود./رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو