محمودآباد میزبان مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد از برگزاری مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در محمودآباد خبر داد و گفت: این مسابقات در ۱۱ اسفندماه به میزبانی محمودآباد اجرا می‌شود.

خبرگزاری فارس: محمودآباد میزبان مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور

 

اسماعیل پهلوان  هم‌زمان با اختتامیه برنامه‌های گرامی‌داشت دهه مبارکه فجر، با اشاره به اجرای بیش از ۶۵ برنامه فرهنگی ورزشی در این شهرستان، اظهار کرد: دهه فجر فرصت خوبی برای آشنایی نسل جوان با آرمان‌های امام راحل(ره)، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است و نقش ورزشکاران و قهرمانان به‌ویژه جوانان در پیروزی نهضت عظیم امام راحل و انقلاب اسلامی بی‌بدیل بوده و هرگز از اذهان تاریخی مردم بیرون نمی‎رود.

وی با بیان اینکه در دهه فجر سال‌جاری به دنبال آن بودیم تا با همکاری و انسجام هیأت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم‌نهاد برنامه‌های بهتر و با کیفیت‌تری برگزار کنیم، افزود: این فعالیت‎ها در قالب برنامه‌های تدوین شده دهه مبارکه فجر با دقت و حساسیت خاصی جمع‌بندی و اجرایی شد، برنامه‌های مختلف در بخش جوانان، ورزش قهرمانی، همگانی، روستایی و عشایری و بانوان با رویکرد فرهنگی و نشاط اجتماعی تدوین و اجرا شده‌است.

رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: همواره کمیته ورزش و جوانان از کمیته‌های فعال ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی بوده و به همین دلیل تلاش کردیم تا از تمامی ظرفیت‌های موجود برای گسترش فعالیت‌های ورزشی در این دهه استفاده کامل برده شود.

این مسئول با اشاره به اینکه رسانه‌ها یار همیشگی ورزش شهرستان بوده‌اند و نقش آنها در توسعه ورزش غیرقابل انکار است، اظهار کرد امیدآفرینی، نشاط و پویایی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری برنامه‌های فرهنگی ورزشی در دهه فجر است که از حضور رسانه‌ها برای انتشار اخبار تقدیر می‎کنیم.

پهلوان در بخش دیگر از سخنان خود از برگزاری مسابقات کشتی انتخابی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی کشور در ۲۶ بهمن و نیز میزبانی مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در۱۱ اسفندماه به میزبانی محمودآباد خبر داد.

وی در پایان از همکاری همه اعضای کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامی‌داشت دهه مبارک فجر قدردانی کرد و گفت: بدون شک ما بدون همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان محمودآباد نمی‌توانستیم کار خوبی را برنامه‌ریزی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *