محمد نعمتی: بهتر است مدیر رسانه تیم پیکان حد و حدود خود را بداند

 

نسیم ورزش : مدیر رسانه تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: اظهارات مدیر رسانه تیم پیکان در خصوص مربی تیم خونه به خونه نسنجیده و غیر مسئولانه بود. 

 محمد نعمتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: اظهارات داریوش دلفانی پس از دیدار خونه به خونه مقابل پیکان بسیار نسنجیده بود و مدیر رسانه یک باشگاه باید مقابل رسانه ها مسئولانه به اظهار نظر بپردازد. محمد نعمتی: بهتر است مدیر رسانه تیم پیکان حد و حدود خود را بداند

نعمتی در ادامه افزود: در حد و اختیارات یک مدیر رسانه نیست که در خصوص مربیان سایر تیم ها همچین اظهارات نسنجیده ای را بر زبان بیاورد. بهتر است ایشان مسائل مربوط به مربیان را به خودشان واگذار نمایند.

وی خاطرنشان کرد: شاید آقای دلفانی در باشگاه مسئولیت های دیگری داشته باشند ولی وقتی به عنوان مدیر رسانه باشگاه مقابل دوربین قرار می گیرد باید حد و حدود این مسئولیت را بداند.

مدیر رسانه تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با بیان اینکه در مسئولیتی که بر عهده گرفتیم باید تلاش کنیم تا فضای فوتبال کشور تلطیف شود گفت: اینکه محمدرضا مولایی در گذشته چه کاری کرده است به خودش مربوط است و اگر اشتباهی هم بوده است تاوان اشتباهش را داده است. قرار نیست این بنده خدا تا آخر عمر چوب یک اشتباه را بخورد.

محمد نعمتی در ادامه افزود: خونه به خونه یک تیم قابل احترام در لیگ دسته اول فوتبال ایران می باشد و محمدرضا مولائی نیز اکنون مربی این تیم پرهوادار فوتبال مازندران می باشد. در شأن آقای دلفانی که ظاهراً مسئولیت مشاور اجرائی مدیر عامل باشگاهش را نیز بر عهده دارد نیست که با به کار بردن الفاظ چاله میدانی مانند “مشتی” در خصوص وی به اظهار نظر بپردازد.

نعمتی در خصوص اظهارات مرزبان نیز گفت: نمی دانم بین آقایان مرزبان و میثاقیان در تیم پدیده مشهد چه مسائلی روی داده است و تمایلی هم به دانستن آن ندارم. اگر اظهارات آقای مرزبان جوابی داشته باشد قطعاً خود آقای میثاقیان باید پاسخگویش باشد ولی همه در برنامه ۹۰ دیدند که اکبر میثاقیان سعی کرد به مسائل گذشته نپردازد و شاید بهتر است همه ما اتفاقاتی که در گذشته روی داده است را به دست فراموشی بسپاریم.

وی در خصوص بحث های داوری که پیرامون این تیم مطرح می شود گفت: دیگر این حرف ها نخ نما شده و همین بحث ها باعث شده است که داوران بازی های خونه به خونه با حساسیت بیشتری سوت بزنند و در بسیاری از این موارد این سوت ها بر ضرر تیم ما نیز بوده است ولی ما داور را نیز جزئی از فوتبال می دانیم و  برخلاف بعضی آقایان این اشتباهات را به بیرون از زمین فوتبال ربط نمی دهیم.

مدیر رسانه تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در پایان گفت: تجربه فصل گذشته لیگ یک ثابت کرده است، آنهائی که بیش از حد به مسائل داوری بپردازند جز اینکه به خود و تیم شان ضربه وارد کنند نتیجه دیگری برای آنها نخواهد داشت.

 تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور در ورزشگاه شهر قدس تهران مقابل پیکان به تساوی ۱ بر ۱ دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *