محمد دامادی با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری دیدار کرد

اختصاصی نسیم ورزش : محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان و پرسنل اداره شهرستان ساری دیدار کرد.

محمد دامادی

به گزارش خبرنگار پایگاه  خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این دیدار دامادی ضمن آرزوی موفقیت برای مهدوی، خواستار توسعه همه جانبه ورزش در حوزه های سخت افزاری، رفع محرومیت ها، بخصوص در بخش ها و روستاهای دور و نزدیک مغفول مانده شهرستان شد و اطمینان داد تا از تمام ظرفیت نمایندگی خود برای توسعه ورزش و امور جوانان شهرستان استفاده نماید.

 

 نماینده ساری ضمن اعلان آمادگی برای برگزاری جلسه و جذب کمک های لازم از وزیر ورزش برای شهرستان، گفت: عدالت محوری در توزیع اعتبارات، تجهیزات و توسعه فضاهای ورزشی در سطح بخش ها و روستاهای محروم و کم برخوردار مورد توجه قرار گیرد.

 

 دامادی با تاکید بر نقش کلیدی هیأت‌های ورزشی در کمک به توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در بخش‌های آقایان و بانوان خواستار توجه بیشتر مهدوی به مسائل مربوط به حوزه قهرمانان شد.

 

 نماینده جوان مردم ساری و میاندورود فعالیت‌های صورت پذیرفته در بخش جوانان را ناکافی دانست و افزود: جدیت بیشتر در برگزاری جلسات جهت شنیدن صدای جوانان و برنامه ریزی مدون برای اوقات فراغت و اشتغال آنها آنقدر پراهمیت است که شخصا آماده حضور و کمک در این حوزه هستم.

 

 دامادی در پایان ابراز امیدواری نمود  با وجود حمایت‌های حسین زادگان مدیرکل پرتلاش ورزش و جوانان استان همچنین فرماندار ساعی شهرستان و مدیریت مهدوی، ورزش ساری ضمن بهره گیری از همه ظرفیت‌ها بویژه پیشکسوتان، قهرمانان و نخبگان شهرستان، به جایگاه شایسته ای در خور مرکز استان برسد.

 

 مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری ضمن تقدیر از حضور دلگرم کننده دامادی اظهار داشت؛ امروز نکات بسیار مهمی گوشزد فرمودید و حمایت دلگرم کننده ای داشتید، ما نیز با اهتمام و تلاش و همچنین  بهره مندی از ظرفیت‌های شما  از هیچ کوششی برای رساندن ورزش و امور جوانان شهرستان ساری به جایگاه واقعی اش دریغ نخواهیم کرد.

 

مهدوی گفت ما در حوزه ورزشهای پایه و مادر برنامه های خوبی پیش بینی نمودیم و سپس خاطرنشان کرد: یقینا از همه ظرفیت‌ها بویژه پیشکسوتان در جهت توسعه ورزش مرکز استان در حوزه های مختلف بانوان، فرهنگی و امور جوانان، ورزش قهرمانی، همگانی استفاده خواهم نمود، همچنین همانطور که تاکید فرمودید محرومیت زدایی از بخش ها و روستاهای محروم و مغفول مانده در اولویت‌های ما قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو