محمد حسین محمدیان مرد بی حاشیه کشتی استان را فراموش نکنید!!!

 

اختصاص نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: کشتی ورزش اول مازندران محسوب می شود و دلیرمردان پرتلاش کشتی سبب اعتبار  ورزش مازندران شده اند .

محمد حسین محمدیان

در این بین پهلوانان و قهرمانان کشتی شهرستان ساری همچون جهان پهلوانان عسکری محمدیان، مجید ترکان و مراد محمدی و … نقش بسزایی در موفقیت ها و سربلندی کشتی مازندران و کشور دارند.

این بزرگمردان می باشند که توانستند پرچم جمهوری اسلامی را در میادین مهم بین المللی و در سخت ترین شرایط سیاسی بالا ببرند . صدای سرود ایران اسلامی را طنین انداز می نمودند این بزرگمردان که اندکی به اندازه بزرگی و نام آوری شان مورد عنایت مسئولین قرار نگرفتند.

در این بین مربیان کشتی ساری همچون مصطفی عبدالرحیم تبریزی، حامد میرعمادیان، سید علی خدایی و … نقش بسزایی در رشد و تربیت کشتی گیران بزرگ مازندران داشتند. گاهی از سوی مسئولین ورزشی دیده نشدند  اما ساده و بی آلایش به فعالیت خطیر و مهم خود پرداختند. بی ادعا هستند.

یکی از بزرگمردان کشتی ساری که توانسته است نام ایران اسلامی را در میادین بین المللی طنین انداز نماید محمد حسین محمدیان مرد بی حاشیه کشتی مازندران و ساری می باشد کشتی گیری که بدون حاشیه و بی ادعا به تمرینات خود می پرداخت و در زمان حضور در مسابقات از نام کشتی ایران و مازندران جانانه دفاع می کرد.

محمد حسین محمدیان فرزند پهلوان عسکری محمدیان که پای در راه پدر گذاشت و توانست روند موفقیت های عسکری محمدیان را ادامه دهد.

خبری شوکه کننده در ورزش مازندران درج شد. محمد حسین محمدیان در لیست افراد دوپینگی قرار گرفت. خبری که با تعجب همگان همراه بود مگر می شود فردی که خود داوطلبانه درخواست انجام آزمایش دوپینگ دهد در لیست افراد دوپینگی قرار گیرد.

قطعا سکوت محمد حسین محمدیان سرشار از ناگفته هاست. فدراسیون کشتی و سایر نهادهای پیگیر وضعیت محمدیان هستند . تا بحال نتیجه مطلوبی صورت نگرفته است باید پیگیری ها دوچندان شود تا نتیجه حاصل شود و محمد حسین محمدیان مرد بی حاشیه کشتی به کشتی بازگردد.

محمد حسین محمدیان در حال حاضر فارغ از مسائل پیش آمده بدون حاشیه مشغول تمرینات کشتی خود می باشد از او  پس از اعلام خبر دوپینگی بودن هیچ حرکت خارج از عرفی صورت نگرفته است و ترجیح داده است موضع سکوت اختیار کند. موضعی که کمتر کسی می تواند به آن تن دهد.

به قهرمانان و مدال آوران مازنی و محمد حسین ها بدهکاریم آنجا که پرچم ایران اسلامی را به سبب رشادها و دلاوری هایشان بالا بردند و آنجا که احساس غرور کردیم اشک شوق ریختیم و چه روزهای که در کنار جعبه جادوی شاد شدیم. آری مسئولین ورزشی استان بدهکار چنین دلاورانی هستند. اعتراضی بزرگ باید صورت گیرد نباید سکوت کنیم.

محمد حسین محمدیان از خاطر جامعه بزرگ و محترم ورزش و کشتی استان فراموش نخواهد شد . کشتی های فنی ، ممارست و تلاش های  او هیچگاه از خاطر مردم مازندران پاک خواهد شد و به انتظار بازگشت دوباره او به میادین بین المللی می باشند.

به احترام سکوت غم انگیز و معنا دار محمد حسین محمدیان مرد بی حاشیه ورزش استان یکپارچه کلاه از سر بر میداریم. ورزش مازندران همچنان سربلند است و با وجود و حضور محمد حسین ها به خود می بالد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *