محمد حسین شکیبافر رئیس شورای راهبردی هیات ورزشهای همگانی مازندران شد

نسیم ورزش: طی حکمی از سوی سیدرمضان شجاعی کیاسری ، محمد حسین شکیبافر به عنوان رئیس شورای راهبردی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران منصوب شد.شکیبافر

محمد حسین شکیبافر مدیر پشتیبانی شهرداری های مازندران می باشد که دبیر هیات شطرنج، مدیر اجرایی هیات راگبی ،

لازم به ذکر است شورای راهبردی به منظور سیاست گذاری و برنامه ریزی کلان برای تعیین راهبردها وخط مشی ها در انجام وظایف هیاتهای ورزشی تشکیل شده است.

همچنین تصویب سیاست ها، راه کارها و برنامه های راهبردی تدوین شده در گروه های تخصصی در زمینه های مدیریتی، اجرایی، آموزشی، پژوهشی، تامین وتجهیز منابع مالی از وظایف این شورا می باشد.

پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش این انتصاب را به جناب آقای  حسین شکیبافر تبریک نموده و از خداوند منان برای ایشتن آرزوی توفیق مسئلت دارد.

متن حکم به شرح ذیل می باشد:

 جناب آقای   محمد حسین شکیبافر
سلام علیکم،
  با توجه به شناختی که از مراتب تعهد و توانمندیها  در جنابعالی  حاصل است به موجب این حکم به عنوان ((  رئیس شورای راهبردی هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران)) منصوب می شوید، امید است که با عنایت حضرت حق و تدابیر  شایسته ای که اتخاذ می نمائید در جهت تقویت و توسعه ورزشهای همگانی  استان و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در امور محوله سرافزار و موفق به توفیقات الهی باشید.

 سید رمضان شجاعی
ریاست  هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران

  1. بهرام لیالی نایب رئیس کمیته ورزش های طبیعی مازندران

    جناب آقای شکیبافر
    سلام علیکم
    انتصاب شایسه حضرتعالی را به عنوان رئیس شورای راهبردی هیات ورزش های همگانی استان مازندران تبریک عرض مینمایم.از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *