محمد حسین شکیبافر برای توسعه هندبال مازندران پیش قدم شد

 

اختصاصی نسیم ورزش: محمد حسین شکیبافر با رخصت گرفتن از بزرگان ورزش مازندران و به منظور توسعه رشته ورزشی هندبال برای احراز پست ریاست در انتخابات هیات هندبال مازندران نام نویسی کرد.

 حسین شکیبافر

شکیبافر کارشناس ارشد مدیریت اجرایی با برنامه و با هدف رفع موانع و مشکلات رشته های ورزشی پای به این عرصه گذاشته است و بعنوان کاندیدای هیات هندبال مازندران ثبت نام کرده است .

کاندیدای هیات هندبال مازندران با دستی پر و اهداف بزرگ پای به عرصه انتخابات هیات گذاشته است.

شکیبافر بعنوان یکی از مدیران تاثیرگذار همیاری شهرداری های مازندران ارتباط بسیار خوب و مستمری با شهرداران استان دارد و می تواند از این فرصت برای توسعه هندبال مازندران در شهرستانهای مازندران بهره برد.

شکیبافر  با بازرگانان استان ارتباط تنگاتنگی دارد و خواهد توانست در جهت جذب اسپانسر و تزریق منابع مالی به رشته ورزشی هندبال مازندران موثر باشد.

بدون شک حضور محمد حسین شکیبافر با برنامه  دارای تحصیلات علمی آکادمی و مرتبط با صاحبان صنایع  می تواند زمینه ساز ترقی و توسعه این رشته ورزشی شود.

سابقه درخشان شکیبافر در  عرصه مدیریت ورزشی و حضور در هیات های مختلف ورزشی و آشنایی با آسیب ها و تهدیدهای و فرصت های رشته ورزشی هندبال در استان می تواند سبب تحول در این رشته ورزشی بعنوان  یک مدیر کاربلد و حرفه ای  شود.

اعضای مجمع هیات هندبال مازندران با انتخاب شکیبافر گام های ترقی در این هیات ورزشی را محکم و استوار خواهند کرد.

شایان ذکر است محمد حسین شکیبافر از چهره های رسانه ای مازندران عضو هیات رئیسه تیراندازی با کمان استان، دبیر هیات شطرنج مازندران ، مدیر اجرایی هیات راگبی استان و رئیس شورای راهبردی هیات ورزشهای همگانی مازندران را در کارنامه مدیریتی ورزشی خود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *