هادی محمدی: در تراکتور، ملی‌پوش می‌شوم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  درباره شرایط تیمش، کمبود بازی های دوستانه، آینده تراکتورسازی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام دادکه در ادامه آمده است:
کمبود بازی تدارکاتی
شرایط خیلی خوبی داریم. تمرینات منظمی را انجام می دهیم. چند بازی دوستانه خوب داشتیم و امروز هم یک بازی دیگر انجام می دهیم. شرایط مان خوب است. البته روی جام شهدا حساب کرده بودیم که متاسفانه لغو شد. شاید کمبود بازی های تدارکاتی برایمان مشکل ساز شود اما به هر حال تلاش می کنیم تا بتوانیم در لیگ برتر بازی های خوبی را انجام دهیم.
امیدوارم با این همه تمجید چشم نخوریم
امیدوارم تعریف و تمجید هایی که از تراکتورسازی می شود، باعث چشم خوردن ما نشود. بازیکنان خیلی خوبی جذب تراکتورسازی شده اند. نفراتی که از سال قبل ماندند هم شرایط خوبی دارند. ما نیمکت خیلی خوبی هم داریم و این مساله کار را برای قلعه نویی سخت می کند. مربی دستش برای انتخاب باز است اما سخت است که از بین این همه بازیکن آماده چه کسی را آماده کند.
از تجربه بنگر استفاده می کنم
از بازی کردن کنار محسن بنگر خوشحالم. بنگر بازیکن باتجربه است و من از تجربه اش استفاده می کنم. او انسان باشخصیتی است و از لحاظ فنی هم جزو بهترین ها است. امیدوارم سال خوبی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.
امسال، سال فوتبال تبریز است
تیم های خوب در لیگ برتر زیاد داریم اما فکر می کنم امسال سال فوتبال تبریز است. تراکتورسازی هدفی جز قهرمانی در هردو جام ندارد. تمام تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم موفق باشیم. البته حذفی را راحت تر می شود گرفت اما برنامه ریزی مان روی هردو جام است.
در تراکتور، ملی پوش می شوم
نهایت تلاشم را خواهم کرد تا به تیم ملی فوتبال دعوت شوم. من دوسال است تلاش می کنم و امیدوارم در تراکتورسازی نظر مساعد کادرفنی تیم ملی را جلب کنم.
بهترین خاطراتم با ذوب آهن بود
با ذوب آهنی‌ها، سعید آذری، یحیی گل محمدی، بازیکنان و تمام اعضای این باشگاه در تماس هستم. بهترین خاطرات دوران فوتبالم را در ذوب آهن داشتم و همیشه جویای احوالشان هستم. برای ذوب آهن آرزوی موفقیت می کنم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *