محمدرضا کرد راهی لالیگا شد + تصاویر

نسیم ورزش : محمدرضا کرد بازیکن با آتیه و سابق شهروند ساری که به تازگی به تیم کارتاگِنا در لالیگای اسپانیا پیوسته، با حضور در تمرین شهروند با همبازیان سابق خود خداحافظی کرد و با بدرقه آنها راهی اسپانیا شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ پس از پایان تمرین ظهر دوشنبه ۱۲ شهریورماه ۹۷ تیم فوتسال شهروند ساری که در سالن سید رسول حسینی برگزار شد، بازیکنان شهروند ساری با استقبال از حضور محمدرضا کرد همبازی فصول گذشته خود به گرمی به بدرقه این بازیکن به لالیگا پرداختند.

محمد اسماعیل پور سرمربی شهروند ساری در جمع بازیکنان تیمش اظهار داشت: یکی از افتخارات باشگاه شهروند ساری در دو دهه اخیر این است که به کارخانه بازیکن سازی تبدیل شده و تیم های مختلف کشور و تیم ملی از حضور آنها بهره مند می شوند.

وی افزود: محمدرضا کرد یکی از آن بازیکنان با استعداد است که پس از رشد و پرورش در مکتب شهروند حالا راهی اسپانیا که یکی از قطب های فوتسال دنیاست، می شود.

اسماعیل پور برای محمدرضا کرد در تیمش جدیدش آرزوی موفقیت کرد.

محمدرضا کرد نیز در جمع همبازیان و مربیان چند فصل اخیر خود گفت: موفقیت های امروزم را مدیون مدیران باشگاه شهروند، مربیانی که در این تیم برایم زحمت کشیدند و البته هواداران متعصبش هستم.

وی با صدایی بغض آلود گفت: کلی خاطرات خوب با شهروند و هوادارانش دارم و اگر امروز به لالیگا می روم نماینده باشگاه شهروند و مردم خوب ساری در اسپانیا خواهم بود و هیچ گاه خواستگاه خود را فراموش نخواهم کرد.

گفتنی است، فصل جدید رقابت های فوتسال لالیگا از اواسط آبان ماه سال جاری آغاز خواهد شد که محمدرضا کرد بعنوان بازیکن جدید تیم کارتاگِنا دوشنبه ۱۲ شهریور ۹۷ (امشب) جهت شرکت در تمرینات پیش فصل راهی اسپانیا خواهد شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند ساری برای محمدرضا کرد در تیم جدیدش و همچنین تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو