محرومیت مربیان تیم های فوتبال استقلال تهران و صبا قم

نسیم ورزش : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محمد خرمگاه و ساکت الهامی، مربیان تیم های فوتبال استقلال تهران و صبا قم را به دلیل تخلف در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال، محروم کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی این فدراسیون «محمد خرمگاه» مربی آبی پوشان پایتخت را با درنظر گرفتن عدم سابقه وی در هفته های قبل و استناد به ماده ۶۵ و ۵۴ آیین نامه انضباطی، به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم کرد.
همچنین «ساکت الهامی» به جهت سابقه محرومیت در هفته پنجم لیگ برتر و استناد به ماده ۶۵ و ۵۴ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محکوم شد.
تنبیهات لحاظ شده با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت است. ضمن اینکه پرونده در خصوص پاره ای از موارد که توسط «ساکت الهامی» ادعا شده است، مفتوح است.
در دقایق پایانی دیدار صبا قم و استقلال تهران در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، درگیری بین یعقوب کریمی و مسعود حق‌ جو، بازیکنان دو تیم استقلال و صبا ایجاد شد که این درگیری به نیمکت دو تیم هم کشید تا ساکت الهامی و محمد خرمگاه نیز با یکدیگر درگیر شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو