محرومیت مازیار زارع بخشیده شد

نسیم ورزش : مدیررسانه ای تیم فوتبال خونه به خونه گفت که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در نامه ای به این باشگاه یک جلسه محرومیت باقی مانده ‘ مازیار زارع ‘ بازیکن این تیم را بخشید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مازیار زارع بازیکن خط میانی تیم خونه به خونه در بازی خانگی برابر اکسین البرز به‌خاطر حواشی به وجود آمده ، علاوه بر اخراج از بازی به سه جلسه محرومیت و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محکوم شده بود.
این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن ۲ جلسه از محرومیت خود و با درخواستی به کمیته انضباطی، عذرخواهی کرده وبابت اتفاق های پیش آمده در بازی با اکسین البرز مراحل ندامت خود را اعلام کرد.
مدیررسانه ای تیم فوتبال خونه به خونه گفت که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با توجه به پرداخت جریمه ۲۰ میلیون ریالی و با استناد به ماده ۵۹ آیین‌نامه انضباطی، یک جلسه محرومیت باقی‌مانده زارع را تا پایان فصل جاری رقابت های لیگ دسته یک به حالت تعلیق درآورد.
محمد نعمتی افزود : با ابلاغ و ارسال نامه بخشش یک جلسه ای مازیار زارع ، این بازیکن می‌تواند با صلاحدید ‘علیرضا مرزبان’، در بازی عصرچهارشنبه خونه به خونه برابر ملوان بندرانزلی به میدان برود.
زارع در فصل گذشته در تیم ملوان بندر انزلی بازی می کرد.
تیم خونه به خونه مازندران در حساس ترین دیدار هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۴ عصر چهارشنبه در ورزشگاه بدون تماشاگر هفت تیر بابل میزبان تیم صدرنشین ملوان انزلی است.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، به‌دلیل حواشی ایجاد شده در اواخربازی تیم های خونه به خونه مازندران واکسین البرزدرچارچوب هفته دوازدهم رقابتهای لیگ دسته یک کشور در بابل، تیم خونه به خونه را سه بازی از حضور تماشاگرانش دربازی های خانگی محروم کرد وبازی عصرفردا این تیم برابر ملوان انزلی دومین بازی بدون تماشاگران این تیم محسوب می شود.
تیم خونه به خونه مازندران تا پایان هفته پانزدهم این رقابتها با کسب ۲۴ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *