محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی با حکم کمیته انضباطی

نسیم ورزش : مربی تیم فوتبال نفت معتقد است که حکم کمیته انضباطی در خصوص محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی کاملاً ناعادلانه بود.

محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد دایی در خصوص وضعیت فعلی نفت و اینکه آیا این تیم بازیکن جدیدی جذب کرده است یا خیر، گفت: ما از امروز کارها را در مورد جذب بازیکنان شروع خواهیم کرد. چند بازیکن خارجی در تمرینات شرکت خواهند کرد و هرکدام به‌درد تیم بخورند قطعاً جذب خواهند شد. ما نیاز به جذب دروازه‌بان و چند بازیکن دیگر داریم تا تیم را تقویت کنیم. در نیم‌فصل اول با محرومیت و مصدومیت بازیکنان دچار مشکل می‌شدیم، اما باید تیم را تقویت کنیم و اگر این اتفاق بیفتد قطعاً برای قهرمانی می‌جنگیم.

دایی با اشاره به وضعیت ایمان مبعلی و اینکه او مورد نظر باشگاه استقلال قرار دارد، تأکید کرد: ایمان یکی از مهره‌های تأثیرگذار ما محسوب می‌شود که از لحاظ شخصیتی و فنی خیلی به نفت کمک می‌کند. قطعاً کادر فنی مخالف جدایی مبعلی است و او در نفت می‌ماند.

مربی نفت تهران در پاسخ به این پرسش که ایگور پراهیچ را پرسپولیس خواهید داد یا خیر، اظهار داشت: تا الان که با شما صحبت می‌کنم باشگاه پرسپولیس درخواستی برای جذب این بازیکن به باشگاه نفت نداده است.

دایی در مورد تقابل تیمش با تراکتورسازی در فینال جام حذفی ایران گفت: ما در بازی فینال کار سختی خواهیم داشت. طبیعتاً هر دو تیم دنبال قهرمانی هستند، این درست است که در لیگ برتر به تراکتورسازی باختیم، ولی اگر تقویت شویم هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر مدعی قهرمانی خواهیم بود.

وی در واکنش به محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی بعد از اتفاقات بازی سپاهان – نفت خاطر نشان کرد: این حکم کاملاً ناعادلانه بود و بابت چنین حکمی که صادر شده است، واقعاً تأسف می‌خورم. آنهایی که در ورزشگاه بودند دیدند که چگونه ۴۰ هزار نفر به ما توهین کردند، ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.

مربی تیم فوتبال نفت تهران همچنین تصریح کرد: وقتی مربی و بازیکن در چنین شرایطی قرار می‌گیرد طبیعتاً تحت فشار است. متأسفانه در فوتبال ایران خیلی از تصمیم‌گیری‌ها اشتباه است و حکم کمیته انضباطی هم جزو همین تصمیماتی است که گرفته می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *