محمد غلامی: بازی با بادران تهران فرقی با تیم های دیگر ندارد

محمد غلامی در خصوص رقابت با مس رفسنجان گفت: با بردی که مقابل مس رفسنجان تیمی که جز بهترین‌های لیگ یک است به روزهای خوبمان نزدیک می‌شویم و انصافا خیلی خوب مقابل آنها ظاهر شدیم. البته بازیکنانی که آقای مرزبان در این بازی استفاده کردند به حق موثر ظاهر شدند و توانستیم با آنها به برتری برسیم و با ۳ امتیاز از رفسنجان خارج شویم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، او درباره گلزنی مجتبی محبوب‌مجاز بازیکنی که پیش از فصل در این تیم حضور داشت و ناگهان از جمع آنها جدا شد گفت: این‌ها جزیی از فوتبال است و خیلی مهم نیست. البته مجتبی در مدتی که با ما بدنسازی می‌کرد و در کنار تیم بود خیلی موثر ظاهر شد، زمانی که مقابل ما ظاهر شد قطعا از انگیزه بالایی برخودار بوده و برای همین توانست گل زیبا و خوبی را به ثمر برساند اگرچه در نهایت ما نتیجه را به سود خودمان تمام کردیم و برند این دیدار شدیم.
هافبک خونه به خونه رقابت شان با بادران را اینطور توصیف می‌کند: بادران تیم خوبی را بسته و چند بازیکن هم که سال گذشته در اینجا بودند در آن تیم حضور دارند. در هر حال این بازی برای هر دو حریف بازی مهمی است؛ نتیجه این بازی برای مردم بابل، بازیکنان خونه به خونه و مسئولین از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی در ادامه افزود: ما به این بازی به مانند همه بازی ها نگاه می کنیم وسعی می کنیم بازی به بازی جلو برویم و تنها برایمان کسب ۳ امتیاز مهم است و هدفمان را دنبال می کنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو