مجیدی: دایی آرزو دارد هوادار ما را داشته باشد

نسیم ورزش : مجیدی: دایی آرزو دارد هوادار ما را داشته باشد  / فرزاد مجیدی معتقد است نساجی مازندران که بعد از۲۴ سال لیگ برتری شده با بدترین قرعه ممکن روبرو شده و برابرمدعیان قهرمانی بازی کرده است.

 دایی آرزو دارد هوادار ما را داشته باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ فرزاد مجیدی سرپرست تیم نساجی مازندران در خصوص شرایط تیمش بعد از کسب تساوی مقابل سایپا گفت:

اگردقت کرده باشید ما درشروع فصل قرعه بسیارسختی داشتیم و با مدعیان قهرمانی همچون ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس و استقلال تهران یا همین تراکتورسازی تبریزبازی کردیم که جمعه ۶ گل به استقلال خوزستان زد اما به گفته جان توشاک سرمربی این تیم، تراکتورسازی درتبریزشانس آورد که به ما نباخت. من بعد ازبازی های سنگین تیم خودمان با مربیان حریف یا مسئولان تیم های بزرگ که صحبت می کردم همگی ازتیم نساجی و جواد نکونام تعریف می کردند که چقدرقلدربازی می کند و واهمه ای ازاسم تیم رقیب ندارد. ما مقابل هیچ کدام ازتیم های مدعی قهرمانی حریف دست و پا بسته ای نبودیم.

علی دایی آرزو دارد هواداران نساجی را داشته باشد
هواداران نساجی واقعا عاشق تیم خود هستند و امسال فرهنگ جدیدی وارد فوتبال ایران کردند. درروزهایی که کمترتیمی درزمین حریف بی دردسربازی خود را به پایان می رساند هواداران نساجی درهرشرایطی تیم را تشویق می کنند و به مربیان و بازیکنان تیم مقابل احترام می گذارند. همین هفته هم علی دایی سرمربی سایپا به صراحت گفت آرزوی چنین طرفدارانی را دارد. حالا خواهش من ازهواداران نساجی این است که صبورباشند و فراموش نکنند فصل گذشته رمز موفقیت ما صبوری و وحدت دسته جمعی بود.

هیچ کس باور نمی‌کرد به لیگ برتر آمده‌ایم
تیم ما درشرایطی به لیگ برترآن هم پس از۲۴ سال صعود کرد که هیچ کس باورنمی کرد این اتفاق بیفتد. همه شهرقائم شهر، استان مازندران و کل تیم نساجی بسیج و هم قسم شدند تا ثمره این یکدلی صعود تاریخی به لیگ برترباشد. ما باید ازاین روزها لذت ببریم. باورکنید من هم لذت بردم وقتی ازیک هفته قبل ازحضوراستقلال درقائم شهرمی دیدم چه شورو شوقی درشهربه پا شده است. مالکان و مدیریت با وجود مشکلات فراوان اقتصادی زحمت می کشند، کادرفنی شبانه روززحمت می کشد و بازیکنان زحمت می کشند که هواداران ما هرهفته لذت حضوردرلیگ برتررا ببرند. باید همه ما ازاین شرایط لذت ببریم.

گلمان بی دلیل مردود نمی‌شد، سایپا را می‌بردیم
شما کدام تیم پایین جدولی را سراغ دارید که مقابل تیم های مدعی قهرمانی ولو درشهرخودشان برنده شده باشند؟ ما تازه امسال به لیگ برتررسیدیم و نباید انتظارداشت مدعیان را یکی پس ازدیگری شکست بدهیم. انتظارات ازنساجی مازندران باید منطقی باشد. هرچند اگرگل سالم ما مقابل سایپا که ازروی یک کرنرتاکتیکی به ثمررسید بی دلیل مردود اعلام نمی شد ما سایپا را هم شکست می دادیم.

 

با حمایت طرفداران آن‌ها را خوشحال می‌کنیم
فصل گذشته و جشن تاریخی صعود نساجی به لیگ برترثابت کرد میوه صبرخیلی شیرین است. بازهم یادآوری می کنم هدف همه ما اعضای باشگاه نساجی مازندران خوشحال کردن مردم و هواداران است و این هدف فقط با حمایت همه جانبه طرفداران نساجی تا پایان فصل حاصل می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو