مجمع عمومی سالانه هیات تنیس مازندران برگزار شد

نسیم ورزش : مجمع عمومی سالانه هیات تنیس مازندران با حضور مجید شایسته رئیس فدراسیون و حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

 
مجمع عمومی سالانه هیات تنیس مازندران
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مجمع عمومی سالانه هیات تنیس مازندران امروز با حضور مجید شایسته رئیس فدراسیون، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، علیرضا لطفیان رئیس هیات تنیس و اعضای مجمع برگزار گردید.
این مجمع که در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تاکید بر اینکه از شرقی ترین تا غربی ترین شهرهای استان برای رشد و شکوفایی رشته های ورزشی تلاش می کنند، گفت: مازندران نسبت به استانهای دیگر استان ویژه و مهم ورزشی محسوب می شود.
حسین زادگان در ادامه تصریح کرد: بواسطه عملکرد و فعالیت برنامه های اجرایی اکثر رشته های ورزشی استان ، مازندران را بین رنکینگ یک تا پنجم فدراسیون ها جای داد.
وی با بیان اینکه نسبت به گذشته ورزش تنیس مازندران جایگاه و رتبه خوبی در فدراسیون رسیده است، افزود: تلاش داریم با مساعدت وزارت و مسئوولان استان حمایت و نگاه ویژه ای به هیات های ورزشی استان داشته باشیم.
همچنین مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس با بیان اینکه تنیس مازندران با توجه به عملکرد وفعالیت در جایگاه سوم فدراسیون جای دارد، گفت: ورزش مازندران در تمامی حوزه ها بویژه حوزه قهرمانی استعداد و پتانسیل خوبی دارد.
رئیس فدراسیون تنیس ظرفیت ورزش مازندران را بسیار خوب توصیف نمود و اذعان داشت: ظرفیت مدال آوری ورزش مازندران به توجه به عناوین کسب شده المپیک و جهانی کمک زیادی به رشته تنیس خواهد کرد.
شایسته، تعامل و همکاری با آموزش و پروش را یکی از راهکارهای توسعه ورزش تنیس عنوان کرد و افزود: حضور در مسابقات لیگ برتر کشور، برگزاری مسابقات لیگ استانی و برگزاری کلاس های آموزشی توسعه و شکوفایی ورزش تنیس را در سطح استان فراهم می آورد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به علاقمندی و نعمت خدادادی سواحل، برگزاری مسابقات تنیس ساحلی در استان مازندران جدی گرفته شود.
همچنین کسری منوچهری از کسب افتخارات متعدد ورزشکاران مازندرانی در سال جاری اشاره کرد و افزود: عملکرد خوب تنیس مازندران جای خوشحالی دارد و حضور رئیس فدراسیون را در این مجمع غنیمت بدانیم.
در پایان علیرضا لطفیان رئیس هیات تنیس مازندران ضمن خیرمقدم به مهمانان و اعضای مجمع، عملکرد و فعالیت های اجرایی یکساله هیات تنیس استان را گزارش دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو