مجمع بسیج ورزشکاران برگزار شد

نسیم ورزش: در آستانه ماه محرم، جلسه مجمع بسیج استان مازندران با حضور سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، دکتر عسکر جانعلی زاده رئیس و دیگر اعضای مجمع به میزبانی شورای راهبردی و همفکری سپاه کربلا، سازمان بسیج ورزشکاران و اداره‌ کل ورزش و جوانان استان در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره‌ کل ورزش و جوانان برگزار شد.


سیدجواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا، در این نشست با خاطرنشان کردن این موضوع که دستگاه ورزش برای کمک و رفع شکاف و معضلات فرهنگی تا کنون ،اقدامات خوبی را از جمله راه‌اندازی کانون های بسیج ورزشکاران در سراسر استان انجام داده است، اذعان داشت: نگاه و برنامه ریزی درست جهت تغذیه صحیح فرهنگی برای قهرمانان و مربیان بعنوان دو قشر مهم جامعه ورزش، جهت ایجاد جامعه ای سالم ، دارای روحیه پهلوانانی و آکنده از معنویات در دستور کار خود قرار داد.

در ادامه هر یک از کارگروه ها، گزارشی پیرامون مباحث مختلف از جمله ماهواره، معضلات فرهنگی و اقتصادی مطالبی چند بیان نمودند.

سپس سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا و نائب رئیس اول مجمع بسیج استان مازندران با بیان این مطلب که در بحث معضلات فرهنگی، همکاری و هماهنگی تمام دستگاه ها نیاز است و باید اولویت ها مشخص و تبیین گردد این نکته را خاطرنشان کرد که نقش اساتید، روحانیون، معلمان و مربیان بسیار شاخص خواهد بود.

در پایان نیز حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان ، با بیان این مطلب که مکتب حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) باید بعنوان الگو و خوراک فرهنگی در صدر برنامه های فرهنگی استان قرار گیرد این مطلب را افزود که در این باب نیز تلاش های فراوانی جهت مرتفع نمودن دغدغه های مقام معظم رهبری صورت پذیرفته و با تمام وجود دستگاه های ورزشی آمادگی همکاری لازم را دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *