مجلس درواگذاری ﺳﺮخآﺑﯽ ها نگران اهلیت افراد شرکت کننده درمزایده است

 

 

نسیم ورزش:  سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، بیشترین دغدغه این فراکسیون را شرکت افرادی که دارای اهلیت وصلاحیت کامل هستند در مزایده واگذاری دوباشگاه سرخآبی های پایتخت اعلام کرد.IMG18125987

سیدهادی حسینی گفت: در نخستین مزایده برگزارشده گفتند که افرادی را می آوریم که اهلیت دارند و عملا دیدیدم که در مزایده کسی ورود نکرد ، بنابراین چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و خصوصی سازی به معنای دقیق کلمه انجام می شود.

وی افزود: ما نگران حضور بخش خصوصی درمزایده نیستیم و بیشترین نگرانی مجلس و دولت بر روی صلاحیت های تخصصی هستیم که اگر اهلیت داشته باشند و در مسیر اداره باشگاه باشند، حتی به آنها کمک وحمایت خواهیم کرد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه اصل بربرگزاری و مزایده فروش دوباشگاه سرخآبی بوده و متاسفانه دقتی تاکنون دراین امر نشده است، تصریح کرد: به طورحتم اکنون به درست و یا غلط بودن مزایده برگزارشده کاری نداریم اما نظارت های لازم در خصوص واگذاری به طور حتم انجام خواهد شد.

حسینی افزود : اینکه تصور می شود که فرد مورد نظر وزارت ورزش باید عهده دار این دو باشگاه شود، این طور نیست. چرا که وزارت ورزش به عنوان نهاد تخصصی باید چنین نظری بدهد و اهلیت و توانمندی فرد خواهان را بررسی کند.

وی اظهار کرد: دو تیم پرسپولیس واستقلال تهران دو تیم ملی این کشور هستند ونگاه ملی باید به این دو تیم پرطرفدار کشور شود و اینکه صرفا واگذاری انجام شود واین دوباشگاه به فرد و یا شرکتی واگذار و دولت کمک و یا حمایت نکند، حیات وادامه فعالیت باشگاه دچارمشکل خواهد شد.

حسینی هست، ادامه داد: ورود ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﯽ و واگذاری دو ﺑﺎﺷﮕﺎه هﺎی ﺳﺮﺧﺂﺑﯽ هﻢ ﺧﻮاﺳﺖ ﻣﺮدم و هم ﻣﺠﻠﺲ اﺳﺖ و وظﯿﻔﻪ دوﻟﺖ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ هرچه سریعتر شرایط سالم واگذاری این دو ﺑﺎﺷﮕﺎه رافراهم کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *