مجری معروف به تلویزیون بازگشت

هرمز شجاعی مهر مجری معروف و باسابقه رادیو و تلویزیون بار دیگر به اجرا در تلویزیون و برنامه سیمای خانواده بازگشت.
مجری معروف

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هرمز شجاعی مهر که چندی پیش به علت جراحی تیرویید از اجرا فاصله گرفته بود. از دوشنبه ۱۲ مهر با اجرای برنامه سیمای خانواده به تلویزیون برگشت.

برنامه خانواده یک هم با اجرای این مجری پیشکسوت تقدیم بینندگان شبکه یک می شود.

در این برنامه که حدود ساعت ۱۵ : ۱۲ دقیقه پخش می‌شود، آقای شجاعی مهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی با خانم مهستی مدرسی سرهنگ نیروی انتظامی درباره نظم درخانواده و تاثیر آن در اجتماع صحبت می‌کند.

برنامه خانواده یک کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که به تهیه کنندگی مصطفی شریفی هر روز بجز جمعه ها حدود ساعت ۱۵ : ۱۲ دقیقه از این شبکه پخش می‌شود.

هرمز شجاعی‌مهر (زادهٔ ۱۳۳۵ شمسی) متولد بابل، مجری تلویزیون، گویندهٔ رادیو و صاحب امتیاز مجلهٔ خانواده سبز اهل کشور ایران است و در طول مدت حدود سه دهه مجری یک برنامهٔ روزانه و پرمخاطب به نام سیمای خانواده بوده است. این مجری اصالت مازندرانی دارد. شجاعی‌مهر دارای فرزند دختری به نام «ندا» می‌باشد.

وی دارای لیسانس تعاون و تأمین اجتماعی و در سال ۱۳۶۱ کار در رسانه ملی را با گویندگی در رادیو آغاز کرد و به اجرای برنامه‌هایی چون «سلام صبح بخیر»، «تهران ساعت ۲۰»، «ساعت خوش» را در کارنامه خود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو