مجتمع ورزشی چند منظوره کلارآباد عباس آباد تکمیل می شود

نسیم ورزش: رییس اداره ورزش و جوانان عباس آباد ، گفت که با به کارگیری یک سرمایه گذار بخش خصوصی به زودی طرح ملی چند منظوره ورزشی شهر کلارآباد از توابع این شهرستان تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.95

نیماعلی رمجی میزان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح از سوی این سرمایه گذار را حدود ۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : براساس نشست هایی که دراین زمینه با مسوولان نهادهای ذیربط از جمله شهردار ، اعضای شورای شهر و هیات های ورزشی شهرکلارآباد برگزار شد ، تصمیمات خوبی با هدف واگذاری این طرح به بخش خصوصی گرفته شد.

وی با اشاره به نیمه کاره رهاشدن این طرح ملی به مدت حدود ۱۴ سال دراین شهر ، تخصیص ندادن بموقع اعتبار را ازعلت های اصلی توقف ادامه عملیات اجرایی آن معرفی کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان عباس آباد ، گفت : عملیات اجرایی این طرح از سال ۱۳۸۰ با زیربنای حدود هزار و ۵۱۲ متر با اعتباری بالغ بر دومیلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اغاز و تاکنون حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

رمجی از پیگیری مسوولان نهادهای ذیربط بویژه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نسبت به بررسی علل نیمه کاره رهاشدن این طرح و رفع مشکلات جانبی ادامه عملیات اجرایی آن دراین منطقه قدردانی کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان عباس آباد گفت: امروزاین شهرستان دررشته های کشتی ، تکواندو ، ووشو، کوهنوردی ، دو و میدانی به واسطه داشتن قهرمانانی چون فرزان عاشورزاده ، مرتضی درویش ، احمد محمدی ، عرفان آهنگریان و بهرنگ یوسفی دراین زمینه جایگاه بسیار ممتازی دارد و باید مسوولان نهادهای ذیربط برای توسعه و تجهیز فضای ورزشی توجه خاصی به این منطقه داشته باشند.

شهرستان عباس آباد با برخورداری از دست کم ۵۰ هزار نفر جمعیت ، ۴۳ روستا و سه شهر درغرب مازندران واقع است. م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *