مجتبی میرزاجان‌پور: بهترین‌ها در المپیک هستند

مجتبی میرزا جانپور ، بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای ما مهیا شده بود.

 

مجتبی میرزاجانپور

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم ورزش ، مجتبی میرزاجان‌پور در مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه اعزام به المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: تمرین خوب را پشت سر گذاشتیم و تمرین عصر یکشنبه که به صورت بازی درون گروهی برگزار شد، بهترین تمرین ما بود.

مجتبی میرزا جانپور  ادامه داد: خوشبختانه مصدومی نداریم و بازیکنان با هم کاملاً هماهنگ هستند. تیم ملی ۱۰ روز زودتر به برزیل می‌رود تا با شرایط آب و هوایی و اختلاف ساعت برزیل هماهنگ شویم.

 مجتبی میرزا جانپور دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای ما مهیا شده بود. بهترین تیم‌های جهان در المپیک حاضر هستند و ما باید بازی به بازی پیش برویم و بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم.

گفتنی است ، او برای مسابقات انتخابی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۳ به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد. در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان در سال ۲۰۱۳، تصویر مجتبی بر روی کاور اصلی فدراسیون جهانی والیبال قرار گرفت و در آن مسابقات درخشید. سپس وی توسط خولیو ولاسکو برای مسابقات جام بزرگ قهرمانان جهان ۲۰۱۳ به تیم ملی والیبال دعوت شد و در سه بازی خود بازی‌های قابل توجه‌ای به نمایش گذاشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *