مجتبی رضایی سکاندار ورزش و جوانان نکا شد+تصاویر

نسیم ورزش: با حضور احمد علی مقیمی نماینده نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، جعفر احمدی فرماندار نکا، اعضای شواری اسلامی شهر نکا و دیگر مسئولان شهرستانی مراسم معارفه مجتبی رضایی  به عنوان سرپرست ورزش و جوانان نکا برگزار شد.

معارفه سرپرست نکا
در این مراسم نماینده نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز ورزش در سبد کالای خانواده ها قرار دارد، گفت: در دوران مدیریت ورزش و جوانان استان حسین زادگان فعالیت خوبی در این عرصه داشته و برای ورزش مازندران موفقیت خوبی حاصل شد.

احمد علی مقیمی با اشاره به اینکه با  مشارکت مسئولان رشد و تعالی برای ورزش استان فراهم است، تصریح کرد: با بضاعت و امکانات اندک شاهد افتخارآفرینی خوبی از سوی ورزشکاران مازندرانی در سطح کشور هستیم و این  درخشش مفهومش برنامه ریزی و مدیریت خوب در حوزه ورزش است.

وی با اشاره به اینکه توجه ویژه ای به حوزه جوانان شود، افزود: ظرفیت ورزش نکا با داشتن جوانان با استعداد بسیار خوب است و شهرستان نکا با مشارکت وحدت، همدلی و صمیمیت توانسته به نتایج مطلوبی برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندارن نیز در این مراسم  با اشاره به کمبود اعتبارات و بودجه در حوزه ورزش مازندران گفت: ورزش مازندارن باوجود اینکه از استان‌های ویژه در مدال‌آوری است اما در سهم‌بری اعتبارات، ویژه دیده نمی‌شود که امیدواریم نگاه به مازندران در سهم‌بری اعتبارات ویژه باشد.

حبیب حسین‌زادگان، با اعلام اینکه ویژه دیدن مازندران در اعتبارات، بدان معنا نیست که بودجه ویژه‌ای به آن اختصاص یابد، ادامه داد: انتظار داریم سهم اصلی مازندران به ورزش و جوانان اختصاص یابد تا شاهد پویایی و شکوفایی در این حوزه باشیم و در زمینه رفع مشکلات زیرساخت‌های ورزشی فراهم شود.

وی ادامه داد: جهت‌گیری دستگاه ورزشی مازندارن، در یک‌سال آینده به‌سمت بیشترین سهم‌بری در المپیک است که در این راستا با برنامه میان‌مدت و کوتاه مدت وارد شده‌ایم و برنامه‌ریزی‌های مناسب انجام شده تا همچنان‌که در المپیک لندن، ۵۰ درصد طلای المپیک سهم مازندران بود، در این المپیک هم ضمن سهم‌بری مناسب در المپیک، شاهد مدال‌آوری مناسبی در این زمینه باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندارن با اعلام اینکه استان مازندارن و ورزش این استان، از بهترین‌های کشور است، خاطرنشان کرد: در زیرمجموعه سلامت نیز نگاه ما برای توسعه سلامت و تضمین سلامت در جامعه است که در همین راستا ورزش همگانی با برنامه‌ریزی مدون و با اولویت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

حسین‌زادگان گفت: بیشتر بیماری‌هایی که اکنون گریبان‌گیر جامعه شهری و روستایی ما شده است، ناشی از کم‌تحرکی است که باید با نهادینه کردن ورزش همگانی در جامعه، برای رفع این معضل تلاش کنیم و علاوه بر ورزش قهرمانی، به ورزش همگانی نیز توجه ویژه اعمال شود.

وی با بیان اینکه ورزش قهرمانی، نماد کارکرد دستگاه ورزش است، افزود: امیدواریم مدیریت جدید حوزه ورزش و جوانان در شهرستان نکا نیز به امر ورزش و جوانان نگاه ویژه داشته و ضمن غفلت نکردن از ورزش قهرمانی به‌عنوان نماد کارکرد دستگاه ورزش، آسیب‌های اجتماعی را شناسایی و با موشکافی لازم، انتظارات جامعه ورزش نکا را جامه عمل بپوشاند.

در پایان این مراسم  از زحمات دو ساله حسین دلیری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا و همچنین دوره ۷ ماهه سرپرستی شیدالله حسین پور در اداره ورزش و جوانان نکا با اهدای جوایزی تقدیر بعمل آمد و حکم سرپرستی جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان به مجتبی رضایی سپرده شد.

HyperLink

عکاس : جعفر جعفری سقندی کلائی

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *