متن کامل بیانیه کی‌روش : عذرخواهی نکنید شفاف سازی می‌کنم

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی در واکنش به اظهارات اخیر اعضای سابق کمیته اخلاف فدراسیون فوتبال گفت اگر آنها عذرخواهی نکنند با بیان حقایقی شفاف‌سازی خواهم کرد.

 متن بیانیه کارلوس کی‌روش به این شرح است: «با توجه به آخرین اتفاقات و اخباری که درباره ادعاها و اتهامات نادرست توسط رییس و دبیرکل سابق کمیته اخلاق مطرح شده است، اجبار پیدا کردم تا موارد ذیل را بیان کنم:

۱- واضح است که یک بار دیگر این حملات شخصی نادرست که به دفعات رخ داده، طبق روال همیشه با اردوی تیم ملی و یک بازی مهم و تعیین کننده که وظایف ملی ما نیز در آن دخیل است، همزمان شده است.

۲- این برخورد و حملات سیستماتیک به فضای تیم ملی تنها یک هدف دارد و آن نیز مختل کردن آماده‌سازی و همین طور نتایج تیم ملی است و این امر نیز در راستای آسیب وارد کردن به اعتبار، وجاهت و خوش‌نامی سرمربی تیم ملی صورت می‌گیرد.

۳- معمولا پاسخ ما مقابل این گونه اتفاقات بی‌تفاوتی و خونسردی است و حتی مهم‌تر از آن با تمرکز بیش از پیش بر وظایف خود در قبال منافع تیم ملی و خدمت به توقعات و آرزوهای هواداران فوتبال ایران پاسخگو هستیم.

۴- تازه‌ترین توهین‌ها و اتهام‌های بی‌پایه مطرح شده نشانگر ناامیدی و یأس است. هیچ شکی وجود ندارد که این وقایع نیز بخشی از کمپینی است که در گذشته اتفاق افتاد که توسط همان افراد و منابع ساخته و پرداخته شده بود؛ افرادی که کاملا سرگرم بازی‌های کوچک قدرت هستند و این کارها بخشی از جبهه‌گیری‌های شخصی در راه رسیدن به منافع نامشخصشان است.

۵- در صورتی که اعضای سابق کمیته اخلاق به صورت عمومی عذرخواهی نکرده و از اتهام‌های مطرح شده عقب‌نشینی نکنند و ادعاهای اشتباه خود را درباره اتهام‌های فساد که علیه من مطرح کرده بودند، پس نگیرند این جانب بعد از بازی مقدماتی جام جهانی برابر عمان به صورت کامل در خدمت اهالی رسانه و افکار عمومی خواهم بود تا یک بار برای همیشه این پرونده ناراحت کننده و تاسف‌برانگیز را در راستای به چالش کشیدن حقایق، ارزش‌ها و اصول اخلاقی افراد مذکور شفاف‌سازی کنم.»/ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *