مالک خونه به خونه به سیم آخر زد: مدارک تبانی را منتشر می‌کنیم !

نسیم ورزش : در شرایطی که تنها چند روز به شروع فصل هجدهم لیگ برتر باقی مانده، مالک خونه به خونه بابت عدم صدور رای در خصوص شکایت این باشگاه گلایه خود را مطرح کرد.

 

مالک خونه به خونه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ خونه به خونه بابل که تا ثانیه‌های پایانی لیگ دسته اول مدعی صعود به لیگ برتر بود در نهایت در این راه ناکام ماند. دقایقی بعد از پایان فصل لیگ آزادگان اما آنها با ادعایی جنجالی خود را مدعی صعود دانستند. در این رابطه آنها با ارائه مستنداتی پرونده خود را در فدراسیون فوتبال به جریان انداختند و همچنان در انتظار روشن شدن تکلیف صعود به لیگ برتر هستند.

اکنون با نزدیک شدن به شروع فصل هجدهم فوتبال و عدم صدور رای در خصوص ادعای باشگاه خونه به خونه، مالک این باشگاه از برگزاری نشست خبری طی هفته آینده با حضور اصحاب رسانه و ارائه مستندات‌شان خبر داده است: طی روزهای آینده نشستی خبری در تهران یا بابل برگزار خواهیم کرد و در خصوص جزییات شکایت در مورد دو پرونده صغر سنی و همچنین تبانی توضیحات خود را اعلام خواهیم کرد.

قاسم حسن زاده در ادامه گفت: در این نشست خبری درباره علل تعلل فدراسیون فوتبال در اعلام صدور رای گفتگو خواهیم کرد و مدارکی که در این زمینه داریم را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد./ورزش سه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو