مالک باشگاه : رتبه پنجمی تیم درنیم فصل درشان خونه به خونه نیست

نسیم ورزش : مالک باشگاه خونه به خونه مازندران گفت: طبق نظر کارشناس ها رتبه پنجم اصلا رتبه خوبی برای خونه به خونه نیست و صد البته در شأن بازیکنان بزرگ و باشخصیت نیز نیست تیم را در همچین رده ای بینند.

مالک باشگاه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مالک باشگاه خونه به خونه مازندران گفت: پس از بررسی همه جوانب، ‘ علیرضا مرزبان’ سرمربی فعلی این تیم تا پایان فصل جاری رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به کار خود دراین تیم ادامه خواهد داد.

قاسم حسن زاده امیری عصرشنبه ودرحاشیه تمرین تیم خونه به خونه افزود: همچنین درجلسه ای که با آقای مرزبان داشتیم، مقرر شده بود که او فهرست خرید نیم فصل دوم را تهیه وتیمی را در شان تیم خونه به خونه روانه مسابقات لیگ یک کند.
وی ادامه داد: خوشحالم در این جمع خوب و صمیمی هستم و امید زیادی دارم تا این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند.
مالک باشگاه خونه به خونه ادامه داد: شب گذشته جلسه خوبی میان مسئولان باشگاه وآقای مرزبان سرمربی تیم برگزار کردیم و یک سری اختلاف نظرهایی که با آقای مرزبان داشتیم که الحمدالله برطرف شد.
حسن زاده امیری افزود: از همه شما می خواهیم از این به بعد فقط به فکر موفقیت تیم باشید و با همدلی و اتحاد، تیم را به صدر جدول برسانید.
** رتبه پنجمی تیم درنیم فصل درشان خونه به خونه نیست
وی اضافه کرد: طبق نظر کارشناس ها رتبه پنجم اصلا رتبه خوبی برای خونه به خونه نیست و صد البته در شأن بازیکنان بزرگ و باشخصیت نیز نیست تیم را در همچین رده ای بینند.
مالک باشگاه خونه به خونه گفت: این تیم بازیکنی می خواهد که دلش با تیم باشد و خوشبختانه این را در وجود همه بازیکنان می بینم ولی با این حال اگر بازیکنی است که احساس می کند دلش با تیم نیست بعد از تمرین مردانه بیاید به ما بگوید.
حسن زاده امیری افزود: اما هر کسی هم که دلش با تیم است، تمام تلاش خود را به کار گیرد تا این تیم موفق شود و دل مردم یک استان را شاد کند.
تیم خونه به خونه تمرینات نیم فصل دوم خود را پس از چند روزتعطیلات از روزشنبه در بابل آغاز کرد.
تیم خونه به خونه مازندران درپایان نیم فصل رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با کسب ۲۸ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این رقابتها قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو