مالک باشگاه خونه به خونه تهدید به تحصن کرد

نسیم ورزش: مالک باشگاه خونه به خونه تهدید به تحصن کرد. مالک باشگاه خونه به خونه بابل که تیمش از صعود به رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور بازماند ، گفت که هواداران تیمش برای گرفتن حق و حقوقشان در برابر هتل محل اقامت نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران تحصن می کنند.

قاسم حسن زاده

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، قاسم حسن زاده  منتشر کرد ، گفت که ۵۰ اتوبوس هودار بابلی خونه به خونه سه شنبه شب ۱۱ اردیبهشت ماه جاری برای تحص برابر محل اقامت نماینده آی اف سی به تهران می روند.
وی مدعی شد که تیم رقیب برای برد در آخرین مسابقه لیگ دسته یک تبانی کرده و فدراسیون فوتبال ایران هم به این تبانی واکنشی نشان نداده است .
تیم خونه به خونه که پیش از بازی آخر با ۶۱ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک قرار داشت ، با وجود برد ۲ بر یک برابر برق جدید شیراز موفق به صعود به لیگ برتر نشد .
تیم نساجی قائمشهر هم که با ۶۱ امتیاز جایگاه سوم را در اختیار داشت در آخرین بازی برابر راه آهن تهران با زدن ۶ گل موفق شد به لیگ برتر صعود کند.
اعتراض مالک و هواداران تیم خونه به خونه به نتایج بازی نساجی و راه آهن تهران از عصر دیروز با مشخص شدن احتمال باخت این تیم از طریق شکستن صندلی های ورزشگاه هفت تیر و زد و خورد با کادر فنی تیم برق جدید شیراز شروع شد.
** بی اعتمادی به فدراسیون ایران
مالک باشکاه خونه به خونه گفت : به فدراسیون فوتبال ایران اعتماد نداریم و حق باشگاهم را از کنفدراسیون فوتبال آسیا می گیرم.
وی افزود که نسبت به انتخاب حسن اکرامی به عنوان داور بازی نساجی و راه آهن و تماس مشکوک با دروازه بان و چند بازیکن راه آهن به فدراسیون فوتبال هشدار داده بود که مورد توجه قرار نگرفته است.
** انصراف از حضور در فینال جام حذفی
مالک باشگاه خونه به خونه بابل که تیمش با استقلال تهران یک پای فینالیست رقابت های جام حذفی است ، همچنین گفت که به دلیل بی اعتمادی به فدراسیون فوتبال ، باشگاهش در این رقابت ها شرکت نمی کند.
حسن زاده افزود : با وجود این که بلیت رفت و برگشت بازیکنان برای حضور در فینال جام حذفی که ۱۳ اردیبهشت ماه در خرمشهر برگزار می شود، رزرو شده، ولی در این رقابت ها حضور نخواهیم یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو