مازنی های تکواندوکار پومسه و کیوروگی به ویتنام اعزام شدند

نسیم ورزش: مازنی های تکواندوکار پومسه و کیوروگی به ویتنام اعزام شدند / مازنی های تکواندوکار پومسه و کیوروگی به ویتنام میروند، برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا

اعزام تکواندوکاران مازندرانی به ویتنام

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش  ، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی از روز پنجشنبه – ۳ خردادماه به مدت ۵ روز و به میزبانی “هوشیمینه” ویتنام برگزار می‌شود.

بر همین اساس تیم‌های ملی پومسه و کیوروگی کشورمان که در دو گروه زنان و مردان در این رقابت‌ها حضور دارد،  تهران را به مقصد “دوحه” قطر ترک خواهند کرد و سپس راهی “هوشیمینه” ویتنام می‌شوند.

هدایت آریانفر و رحمت نظری پومسه روهای مازندرانی در کنار کوروش بختیار، امیررضا مهربان، علی سلمانی، اکبر فروزان، سیدحسین موسی نیا، نادر خدامرادی و منصور خاندان نفرات اعزامی بخش پومسه در این دوره رقابت ها هستند.

حسینعلی نظری سرمربی تیم می باشد و مهدی صمدیان تبار نیز مربیگری تیم را عهده دار دارند.

اما در کیوروگی فرزان عاشورزاده در ترکیب اصلی تیم و سروش احمدی، احمد محمدی و حمیدرضا هادیان با کسب سهمیه در مسابقات جام ریاست فدراسیون به صورت آزاد همراه با اعضا تیم ملی اعزام میشوند .

اسامی ملی پوشان در بخش کیوروگی به شرح ذیل است:
آرمین هادی پور در وزن ۵۴- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم، پوریا عرفانیان در وزن ۸۷- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ترکیب تیم مردان ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.

همچنین ابراهیم صفری در وزن ۵۴- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، محمدسالار وحیدی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن ۷۴- کیلوگرم، احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم نفراتی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا – از بکستان موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند و در این رویداد شرکت خواهند کرد.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است.

اما در گروه بانوان، مازندران زهرا پوراسماعیل سنگین وزن ملی پوش خود را در ترکیب اصلی تیم ملی کشورمان خواهد داشت.

اسامی ترکیب تیم ملی بانوان به شرح ذیل است:
در گروه زنان نیز ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم، طیبه پارسا در وزن ۵۷- کیلوگرم، کیمیا علیزاده در وزن ۶۲- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷- کیلوگرم، هانیه اخلاقی در وزن ۷۳- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن ۷۳+ کیلوگرم ترکیب تیم‌ملی زنان کشورمان را تشکیل می‌دهند.

هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی و مهناز حسین زاده به عنوان مربی است.

احمد نریمانی دیگر ملی پوش مازنی همراه با تیم‌ملی پاراتکواندو کشورمان نیز  به ویتنام سفر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو