هیات انجمنهای ورزشی مازندران یک قطب بزرگ در ورزش کشور محسوب می شود

نسیم ورزش : رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی با تاکید بر اینکه هیات انجمنهای ورزشی استان مازندران یک قطب بزرگ در ورزش کشور محسوب می شود ، گفت : برگزاری چنین مراسم ها و تجلیل از قهرمانان باعث ایجاد انگیزه مضاعف در نزد ورزشکاران می شود.

 

مازندران یک قطب بزرگ در ورزش کشور
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، محمد علیپور در سومین همایش تجلیل از قهرمانان جهانی و آسیایی و خانواده انجمن های ورزشی استان که در سالن هلال احمر ساری برگزار شد، افزود : باید از خانواده این هیات بخصوص یاسر سلیم بهرامی مدیر پرتلاش و رییس هیات تشکر کنم و جا دارد به مربیان ، سرپرستان و ورزشکاران این خطه دست مریزاد بگویم که طی یکسال اخیر با مرارت و زحمات بسیار توانستند درعرصه جهان و آسیا افتخار کسب کنند .
وی در ادامه اظهار داشت : هیات های ورزشی استانها ، بازوان پرتوان و موتور محرکه فدراسیون انجمهای ورزشی محسوب می شوند و امید است که تعامل میان هیاتها و انجمنهای تحت پوشش بیش ازپیش تداوم داشته باشد.
در این مراسم علاوه بر خانواده بزرگ انجمن های ورزشی استان مازندران ، آقایان حسن میرزاقابیک رییس انجمن راگبی ، یوسف نژاد و دامادی نمایندگان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ، نجاریان عضو شورای شهر ، شهرداران شهرهای مختلف استان ،دیگر مسئولان استانی و شهرستانهای تابعه از مدال آوران و قهرمانان جهانی و آسیایی تقدیر به عمل آوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو