مازندران پایگاه قهرمانی ورزش کشور است/با تشکیل کارگروه تخصصی می‌توان موفق‌تر از این هم عمل کرد /ضرورت پرهیز از مسائل حاشیه‌ای

 

نسیم ورزش: منتخب مردم ساری و میاندورود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مازندران با داشتن قهرمانان و ورزشکاران پایگاه بزرگ ورزش کشور محسوب می‌شود.

 

 یوسف نژاد

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در حاشیه بازی والیبال دو تیم سازمان عمران شهرداری ساری و کاله جوان آمل در سالن ورزشی سید رسول حسینی به خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: مازندران در زمینه ورزش سرآمد دیگر استان‌ها است و این منطقه پایگاه قهرمانی ورزش کشور محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: کارنامه ورزش مازندران همیشه درخشان بوده و با تشکیل کارگروه تخصصی می‌توان موفق‌تر از این هم عمل کرد.

منتخب مردم ساری و میاندورود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش اعظم درخشش ورزش ایران به منزله وجود ورزشکارانی مازندرانی است، افزود: در سایه مدیریت خوب ورزش مازندران، ورزشکاران زن و مرد این خطه در سال‌جاری به موفقیت‌های خوبی رسیدند که این افتخارآفرینی سبب به اهتزار آمدن پرچم کشور عزیزمان ایران شد.

یوسف‌نژاد تصریح کرد: مردم بار دیگر در هفتم اسفند حماسه‌ای بزرگ و فراموش نشدنی خلق کردند و باید به اعتماد این مردم بزرگوار جواب پس داد.

 وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای اقتدار و منزلت نظام جمهوری اسلامی ایران مردم در صحنه و صندوق رای حضور یابند، گفت: مردم سراسر کشور به‌ویژه مازندران و حوزه انتخابیه ساری و میاندورود به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفتند و با حضور در صندوق اخد رای بار دیگر مشت به دهان استکبار جهانی زدند.

منتخب مردم ساری و میاندورود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مازندران در سایه زیبایی، دریا، کوه و دشت مظلوم واقع شده است، یادآور شد: از تفکر و نکته نظرات دیگر کاندیداها و رقیبان برای توسعه استان و حوزه انتخابی‌ام بهره‌مند خواهم شد.

 یوسف‌نژاد با بیان اینکه نکته مهم این است که بر روی مسایل اولویت‌دار استان توافق وجود داشته باشد، افزود: باید مازندران را به عنوان یک کلان‌شهر ببینیم، هر جای این کلان شهر اتفاقی صورت گیرد، در واقع منافع‌اش برای همه استان است.

 وی اظهار کرد: باید از مسایل حاشیه‌ای، فرعی، غیر اولویت‌دار، منطقه‌ای و جزیی پرهیز و مطالبات فرا استانی درخواست شود و جزو مواردی باشد که با حضور هیئت دولت رفع شود.

 یوسف‌نژاد در پایان گفت: با همکاری و تعامل ۱۲ نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی و با تلاش مجمع نمایندگان، برای توسعه استان مازندران باید قوی و محکم عمل کنیم و نگاه‌مان را در سطح استان در حوزه‌های مختلف رونق و توسعه دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو