مازندران نظر مدال‌آوری استان نخست ورزش کشور است/مازندران بیشترین بازیکن را در لیگ‌های فوتبال کشور دارد

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه مازندران از نظر مدال‌آوری استان نخست ورزش کشور است، گفت: مازندران بیشترین بازیکن و تیم را در لیگ‌های فوتبال دارد.

مازندران نظر مدال‌آوری

 

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، غلامرضا بهروان با اشاره به اینکه مازندران از نظر مدال‌آوری استان نخست ورزش کشور محسوب می‌شود، اظهار کرد: مازندران بیشترین بازیکن و تیم را در لیگ‌های فوتبال کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه شرایط و حال و روز ورزش مازندران با توجه به ظرفیت بسیار بالا است، افزود: مازندران از استان‌های ویژه ورزش کشور است و هیچ خانواده‌ای در سطح استان‌های کشور مانند مازندران به ورزش توجه ندارند.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بازیکنان و تیم‌های خوبی از مازندران در سطح کشور فعالیت دارند، تصریح کرد: تنها مشکل ورزش استان با وجود بازیکنان مستعد عدم حمایت سرمایه‌گذار قوی در استان است.

این مسؤول ادامه داد: بنگاه اقتصادی قوی در استان نداریم و اگر وجود داشته باشد به آن صورت به ورزش استان کمک و حامی مالی نیستند.

بهروان با بیان اینکه باشگاه و سرمایه‌گذار (اسپانسر) دو رکن مهم و اصلی در ورزش حرفه‌ای محسوب می‌شوند، افزود: با تصویب ماده ۵۳ و جذب بودجه یک درصد سازمان‌ها به ورزش کمک بزرگی به هیأت‌ها در تکمیل پروژه‌های ورزشی در مازندران می‌شود.

رئیس هیأت فوتبال مازندران از فعالیت ۶ هزار و ۳۰۰ بنگاه اقتصادی کوچک و بزرگ در استان خبر داد و گفت: با حمایت مالی این بنگاه‌ها بودجه عظیمی جذب ورزش مازندران می‌شود که این بودجه می‌تواند در توسعه بهتر ورزش استان موثرتر باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *