مازندران نایب قهرمان کشتی آزاد شد/ تیم ناشنوایان مازندران در فرنگی به کسب یک برنز در انفرادی قناعت کرد

نسیم ورزش: چهل و دومین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور ناشنوایان با حضور ۱۸۰ ورزشکار از ۲۳ استان در رده سنی بزرگسالان در سالن فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان برگز ار شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

کشتی

در پایان این مسابقات در رده تیمی کشتی فرنگی، تیم‌ اصفهان بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم‌های البرز و لرستان هم به ترتیب دوم و سوم شدند.

در کشتی آزاد نیز کرمانشاه قهرمان شد و مازندران و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند.

نتایج انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

 کشتی آزاد

۵۷ کیلوگرم: ۱- فرود حجتی از کرمانشاه ۲- حامد نعمتی از اردبیل ۳- محمد سیاهوشی از همدان و میلاد خدایی از خراسان رضوی

۶۱ کیلوگرم: ۱- مهدی بخشی از آذربایجان شرقی ۲- محمد زارعی از همدان ۳- مهدی میرزایی از مازندران و امیر صمدی از کرمانشاه

۶۵ کیلوگرم: ۱- ولی اله خان بابایی از قزوین ۲-علی محبوب از خراسان رضوی ۳-ناصر کرمی مهر از کرمانشاه و میلاد خاله کبودی از همدان

۷۰ کیلوگرم: ۱- حسین نوری از اردبیل ۲- کیوان صمدی از کرمانشاه ۳- محمدحسین حاجه ای از تهران و مسلم دهقانی از فارس

۷۴ کیلوگرم: ۱- سعید یونسی از اردبیل  ۲- حسین دریکوند از البرز ۳-بابک تاران از زنجان و یاسر مددی از تهران

۸۶ کیلوگرم: ۱- محسن منوچهری از زنجان  ۲- بهنام زائری از آذربایجان شرقی ۳- حسن مدانلو از مازندران و حسین سیفلو از آذربایجان غربی

۹۷ کیلوگرم: ۱- مجتبی لطیفی از مازندران ۲- احمد بشیری از لرستان ۳- مسعود فدایی از خراسان رضوی و علیرضا غیاثوند از قزوین

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- علیرضا رائیحی از گلستان ۲- بهمن خواجوی از آذربایجان شرقی ۳- علیرضا مرادی از مازندران و فرهاد اسدی از خراسان رضوی

رده‌بندی تیمی: ۱- کرمانشاه با ۵۰ امتیاز ۲- مازندران ۴۹ امتیاز ۳- آذربایجان شرقی با ۳۸

 کشتی فرنگی

۵۹ کیلوگرم: ۱- علیرضا دانشور از اصفهان ۲- علی فراهانی از مرکزی ۳- حامد زارعی از لرستان و علیرضا احمدی از فارس

۶۶ کیلوگرم: ۱- علی پارسا از خراسان رضوی ۲- باقر سیدموسوی از البرز ۳- حشمت رشیدی از لرستان و مصطفی نوایی از تهران

۷۱ کیلوگرم: ۱- مجید توکلی از اصفهان ۲- مسلم رسولی از خراسان شمالی ۳- جواد بهرامی از کرمانشاه و یونس صادقی از البرز

۷۵ کیلوگرم: ۱- مصطفی میرعلی از خوزستان ۲- پیمان صحرایی از لرستان ۳- مجتبی دوستی از اصفهان و محمد قبادی از البرز

۸۰ کیلوگرم: ۱- ابوذر ربیع‌زاده از چهارمحال و بختیاری ۲- احمد امینی از لرستان ۳- اصغر خوش زبان از آذربایجان شرقی و سید شهاب نادری از البرز

۸۵ کیلوگرم: ۱- میثم قبشه دزفولی از خوزستان ۲- محمد مرادی از تهران ۳- سیدمحمد مهدی میوه ای از قم و عبدالرحمن امیری از کرمانشاه

۹۸ کیلوگرم: ۱- اکبر صابری از مرکزی ۲- محمود یسیلیانی از اصفهان ۳- رضا میش مست از خراسان رضوی و زین العابدین علیپور از مازندران

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمد محبوبی از تهران ۲- محمد موسوی از فارس ۳- بهروز زیدآبادی از خراسان رضوی و حسین ناصری یکتا

* رده‌بندی تیمی: ۱- اصفهان با ۵۸ امتیاز ۲- البرز با ۴۸ امتیاز ۳- لرستان ۴۶ امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *