مازندران میزبان مسابقات استعدادهای برتر ورزش کشور

نسیم ورزش : مازندران میزبان مسابقات استعدادهای برتر ورزش کشور /  المپیاد کشوری استعدادهای برتر ورزشی با شعار ورزش دوستی و آینده بهتر و بهره مندی از ظرفیت های حداکثری با هدف کشف، جذب و پرورش استعدادهای ورزشی، پشتوانه سازی و کمک به تقویت تیم های ملی و توسعه فرهنگ ورزش قهرمانی و مدال آوری و حضور مقتدرانه در بازی‌های المپیک ۲۰۲۲ از تاریخ ۳۰ آبان تا ۹ آذر با حضور تیم های منتخب استان ها برگزار می شود.

 

رشته های تکواندو

زینال حسینی نماینده فدراسیون تکواندو و مسئول کمیته مسابقات این فدراسیون پس از بازدید از سالن ورزشی سرداران شهید نوبخت در جلسه ای که در اداره ورزش و جوانان برپا شد به بحث و تبادل نظر با بریمانی سرپرست هیات تکواندو مازندران، ابراهیم زاده رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر و حسینی رییس هیات تکواندو بابلسر در خصوص برگزاری هر چه بهتر رقابت‌ها پرداخت.

 

این المپیاد در ۳۵ رشته پسران و ۲۹ رشته دختران به میزبانی استان های مختلف کشور برگزار می شود که میزبانی رشته های تکواندو و والیبال به استان مازندران واگذار شده است.

گفتنی است، مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، ۸ و ۹ آذر به میزبانی شهرستان بابلسر در سالن سرداران شهید نوبخت برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو