مازندران میزبان برگزاری مسابقات کشوری ثبت رکورد

 

نسیم ورزش: ییس انجمن مهارت‌های فردی ورزش‌های همگانی مازندران گفت: مسابقات کشوری ثبت رکورد در ۱۹ رشته ورزشی و با حضور ۱۵۰ نفر از ورزشکاران وبرترین رکورد شکنان کشور، سیزدهم شهریور در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود.


مولود کفشی با اعلام خبر بالا، افزود: این دوره از مسابقات در ۱۹ رشته ورزشی(دراز و نشست، شنا سوئدی، شنا باستانی، بهکاپ، آتش نشانی، بارفیکس، روپایی با توپ فوتبال، روپایی با توپ تنیس، روپایی همراه با دویدن، طناب زنی همراه با دویدن، طناب زنی جفت پا، هد زدن با توپ، پارالل، حلقه، پرش طول، پرش ارتفاع و میل زنی در ۱۲۰ دقیقه) و با حضور ۱۵۰ نفر از ورزشکاران وبرترین رکورد شکنان کشور، سیزدهم شهریور در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود. ۱۳داور از سطح شهرستان بهشهر که دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا در رشته های مختلف ورزشی هستند این دوره از مسابقات را داوری می کنند.
وی، گفت :برای ثبت رکورد گینس در این دوره از مسابقات نمایندگان فدراسیون ورزش همگانی با نمایندگان گینس در حال هماهنگی هستند تا رکورد گروههای مختلف ورزشی را گرفته و مطابقت دهند که اگر ثبت رکوردی بیش از ثبت در گینس در این دوره از مسابقات داشتیم در گینس ثبت شود.

کفشی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات ۷ ورزشکار رکورد دار بهشهر در رشته های مختلف ورزشی بارفیکس، میل، حلقه، بارفیکس، پارالل و.. حضور خواهند داشت که مهم ترین آن ها مرتضی قلندری که در دو سال اخیر موفق به ثبت رکورد شنای مداوم ۱۲ ساعته در دریای خزر و همچنین زدن شش هزار و ۳۰۰ میل باستانی در هفتاد دقیقه شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *