مازندران میزبان مسابقات نجات غریق قهرمانی آقایان و بانوان کشور

نسیم ورزش: مسابقات نجات غریق آقایان و بانوان قهرمانی کشور به میزبانی مازندران در ساری برگزار می شود.

سید غلامرضا رضوی گفت: مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در بخش آقایان و بانوان طی روزهای ششم تا چهاردهم مهرماه به میزبانی مازندران در مجتمع فرهنگی ورزشی وزارت کشور در خزر آباد ساری برگزار می شود.

سرپرست نجات غریق مازندران در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات دریایی ساحلی و استخری در دو بخش آقایان و بانوان گفت: مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور آقایان روزهای هفتم تا نهم و مسابقات بانوان نیز یازدهم تا چهاردهم مهرماه در ساری برگزار می شود.

رضوی افزود: این مسابقات در ۹۰ متر سرعت انفرادی، پرچم در ساحل، شنا درموج، ۹۰ متر سرعت امدادی، ۲۰۰ متر با مانع، حمل آدمک با پای غواض و تیوپ نجات، ۱۰۰ متر آدمک با پای غواض، پرتاب طناب در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه و اختتامیه مسابقات نجات غریق قهرمانی آقایان و بانوان کشور  با حضور مسئولین کشوری و استانی و رژه تیم های شرکت کننده  برگزار می شود، افزود: غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و بهروز اسفندیاری نایب رئیس فدراسیون نجات غریق از سخنرانان مراسم افتتاحیه خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *