مازندران میزبان شایسته کبدی سرکل قهرمانی کشور شد

 

نسیم ورزش:  مسابقات سرکل کبدی قهرمانی مردان کشور با میزبانی شایسته مازندرانی ها در ساری خاتمه پذیرفت.

کبدی

چهارمین دوره رقابت های سرکل کبدی باشگاههای کشور انتخابی تیم ملی گرامیداشت هفته دولت با میزبانی شایسته مازندرانی ها در ساری به پایان رسید.

این مسابقات که به میزبانی ساری در استادیوم شهید متقی ساری برگزار شد، ۸ تیم حضور داشتند که در نهایت با قهرمانی تیم خراسان رضوی خاتمه پذیرفت.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات که با حضور محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، محمدحسن محمدی کیادهی مشاور و عضو شورای شهر ساری، عباد دلیری رئیس هیئت کبدی مازندران و …. حضور داشتند تیم ها پس از تلاوت قرآن کریم به صورت هماهنگ رژه رفتند.
۸ تیم شرکت کننده در دو گروه ۴ تیمی مسابقات مرحله مقدماتی را برگزار کردند، در پایان مرحله مقدماتی دو تیم شهرداری تبریز و تهران (الف) از گروه اول و تیم های خراسان رضوی و ثامن الحجج کرمانشاه از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.
مرحله نیمه نهایی بصورت همزمان برگزار شد و تیم خراسان رضوی به مصاف تهران (الف) رفت و شهرداری تبریز هم مقابل ثامن الحجج کرمانشاه صف آرایی کرد و در نهایت دو تیم خراسان رضوی و شهرداری تبریز با شکست حریفان خود به دیدار فینال راه پیدا کردند.
در فینال این مسابقات تیم خراسان رضوی با ارائه یک بازی هماهنگ شده موفق شد با نتیجه قاطع ۵۲ بر ۲۳ تیم شهرداری تبریز قهرمان دوره قبل را شکست دهد تا ضمن جبران شکست فینال سال گذشته جام قهرمانی این دوره از رقابت ها را بالای سر ببرند.
دو تیم تهران (الف) و ثامن الحجج کرمانشاه هم به عنوان سوم مشترک مسابقات دست پیدا کردند.
نفرات برتر این دوره از مسابقات با تشخیص کمیته فنی پس از مشخص شدن کادر فنی تیم ملی سرکل کبدی به اردوهای آماده سازی دعوت خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو